Як новачку заробити на YouTube

Сьогодні багато молодих людей знімають відео на телефон. Для Stories у ВКонтакті і Instagram, малоформатні кліпи для Тік Ток і Snapchat, ролики для YouTube. Одні це роблять, як хобі, тобто створюють свій відео-архів, не намагаючись на своїх відео заробляти гроші. Інші використовують їх як інструмент заробітку. При чому ніякої спеціальної освіти отримувати не потрібно. Достатньо купити навчальний курс або почитати інформацію в Інтереті.

У статті описано, як це зробити.

Як заробити гроші на YouTube — поради новачкам

Як новачку заробити на YouTube

Це нормально, коли люди задаються питанням заробітку на YouTube. Цей вид доходу користується популярністю, тому що приносить хороший прибуток, але для цього потрібно витрачати багато часу щоб створити цікаве відео. Багато успішних ютуберів колись давно відкрили свої канали для обміну ідеями, трюками з відеоіграми, музикою та іншими темами, але ніхто з них не планував заробляти гроші на своїх відео. Згодом їх канали почали наповнюватися корисним відеоконтентом розкручуватися в мережі, і це призвело до зростання перегляду і підписників.

Сьогодні вони успішно заробляють на YouTube. У статті опубліковані способи, що дозволяють монетизувати канал на YouTube, але, перш за все, потрібно враховувати той факт, що для YouTube дуже важливо, щоб автори відео не проявляли пристрасть до заробітку, а створювали якісний відеоконтент потрібний людям.

Чи можливо заробити на створенні відеороликів?

Головний плюс заробітку на створенні відеороликів – це порівняно незайнята ніша. Причина криється в тому, що новачки вважають, що для того щоб створювати відео і розміщувати їх на каналі потрібно довго навчатися відеомонтажу. Але в більшості випадків досить знати базові правила.

Як заробити на YouTube не знімаючи відео

Якщо хочете заробляти гроші на YouTube, то приготуйтеся до кропіткої роботи. Це виготовлення унікальних роликів, розміщення їх на своєму каналі. В свою чергу необхідно активно просувати канал в Інтернеті, щоб залучити більше підписників, бо це дуже впливає на способи заробітку. З огляду на те, що брендові компанії купують рекламу у ютуберів, які мають більше 10 000 підписників, тому новачкам краще починати заробіток з фрілансу, поки їх канал набере потрібні показники.

Фріланс, як інструмент заробітку ютубера на чужих відео

Фріланс — це біржа де за виконання певної роботи замовник платить гроші, наприклад, запис відео або монтування відеороликів. Замовник на спеціальній біржі фрілансу розміщує своє замовлення попередньо сплативши гроші за принципом безпечної угоди.

Виконавець виконує замовлення, відправляє його на перевірку, якщо все окей, гроші автоматично надходять на його рахунок. Це своєрідний захист виконавця від шахрайства.

Для початку вам буде потрібно завантажити з інтернету відеоредактор. Можна завантажити російськомовний редактор «Відеошоу», він розрахований на новачків. У ньому можна створювати відео з різними ефектами, які пропонує система.

На біржі фрілансу «Воркзілла» за монтаж двохвилинного ролика можна отримати 1000 рублів, новачок може брати просту роботу, наприклад, вставити аудіо за 500 рублів.

Щоб організувати заробіток на потоці, монтуючи відео, потрібно зареєструватися на біржах фрілансу. Новачкам рекомендуються найбільш популярні ресурси, без попереднього внеску:

Weblancer. На жаль платний варіант, але для новачків можна отримати 30 днів демоверсії. Біржа найбільша в Рунеті.

Freelancejob. Підходить для новачків, так як тут в ніші відео невелика конкуренція. Виконавці рекламуються на головній сторінці проекту.

Воркзилла. Біржа для новачків, так як багато простих завдань, практично завжди є завдання по монтажу відео.

Kwork. Тут свій маркетинг, всі завдання по фіксованій розцінці – 500 рублів.

Fl.ru. дуже популярна біржа у новачків. Багато завдань у відкритому доступі.

Freelance. Тут свої правила. Замовники не дивляться портфоліо виконавця, а влаштовують конкурси. Чия робота їм сподобається, її і оплатять.

Основне правило роботи на біржі – це якісне виконання замовлення. Замовники є завжди, тому якщо працюєте якісно, без замовлень не будете. Досить мати 3-4 постійних замовників, і ви будете з грошима.

Як приєднатися до партнерської програми YouTube

Найпростіший спосіб почати заробляти на YouTube – це заробіток на рекламі. До недавнього часу будь-який бажаючий міг включити монетизацію на своєму YouTube каналі і почати заробляти за кожен перегляд свого відео. Але все змінилося, коли Google оголосив, що вимоги для заробітку на YouTube будуть більш жорсткими.

Тепер, щоб стати учасником партнерської програми YouTube потрібно відповідати певним мінімальним критеріям:

  • • Мати 4000 або більше годин часу перегляду.
  • • Отримати 1000 або більше підписників за останні 12 місяців.

Це означає, що перш ніж брати участь в партнерці, потрібно буде збільшити кількість переглядів і підписників. Кращий спосіб отримати відвідувачів – це робити якісний контент, актуальний для аудиторії.

Після того як ваш канал стане популярним підключайте монетизацію. Для цього виконайте 6 кроків.

1). Перейдіть в творчу студію YouTube і в розділі «Канал» виберіть опцію «Статус і функції», натисніть кнопку «Активувати» поруч з опцією «Монетизація» .

2). У спливаючому вікні з’являться «Умови партнерської програми YouTube». Після ознайомлення з умовами є три вимоги, які вам потрібно буде підтвердити, щоб продовжити процес.

  • • Перша умова – це підтвердити, що ви ознайомилися з правилами.
  • • Друга – це обіцянка не клацати по рекламі у власних відео, щоб штучно заробити гроші.
  • • У третьому полі вас просять взяти на себе зобов’язання не монетизувати контент, авторські права на який вам не належать.

3). Після того, як ви підтвердите всі вимоги системи, з’явиться вікно з поясненням того, як монетизувати свої відео. Тепер ваш канал монетизований, але ви не зможете заробляти гроші, поки не зв’яжете його зі своїм обліковим записом AdSense. Для цього у вкладці, що відкрилася натисніть на кнопку «Старт» в розділі «Зареєструватися в AdSense». Або перейдіть на сторінку Google.com/adsense і натисніть «Зареєструватися зараз». Будь-який з цих способів приведе вас на сторінку реєстрації AdSense.

4). Після реєстрації в програмі Google AdSense, зробіть останній крок – заповніть всю свою контактну інформацію перед подачею заявки на монетизацію. Схвалення має прийти протягом двох днів.

5). Перейдіть в розділ «Менеджер відео» і встановіть прапорці поруч з усіма відео для яких ви хочете включити рекламу. Далі, натисніть на опцію «Дії», а потім виберіть «Отримувати дохід». У вікні ви можете вибрати, який тип реклами ви хочете дозволити в своїх відео.

6. Зачекайте, поки завершиться процес перевірки і в ваших відео почне з’являтися реклама.

Бізнес-ідея «Повітряні кулі – мерехтіння мрії»

Як правильно інвестувати з малою сумою грошей

Яким бізнесом зайнятися вдома зі 100% доходом

Комментарии 1

Добавить комментарий

error: Вміст захищений!!