Як не заснути на роботі

Ви невиспалися або прокинулися з головним болем після вихідних. Вам би хотілося повернутися в ліжко і подрімати, тому що ви ледве можете тримати голову прямо. Тим часом, ваша поштова скринька тріщить по швах і женуть терміни. Ви питаєте себе: як не заснути та пережити цей важкий день?

Якщо ви хочете дізнатися, як не заснути на роботі та дожити до кінця дня, незважаючи на втому, прочитайте цю статтю. Вона містить корисні поради, які допоможуть вам подолати втому та сонливість.

Однак пам’ятайте, що найкращий спосіб не спати на роботі а вдома.. вночі.

Як не заснути на роботі

1. Випийте чашку кави

Звичайно, коли ви ставите питанням, як не заснути, перше, що спадає на думку — це чашка кави. Це гарна підказка — кофеїн позитивно впливає на тимчасове збудження і може врятувати вас, коли ви відчуваєте втому.

Вам не потрібно вибирати каву, якщо вона вам не подобається. Ви також можете випити міцний чай або мате або вибрати енергетичний напій. Існує багато міфів про кофеїн, при цьому дослідження показують, що вживання кави не викликає серйозних проблем зі здоров’ям, а також позитивно впливає на організм.

2. Випийте трохи води

Уявіть собі басейн, де тиждень не змінювали воду. Огидно чи не так? А тепер уявіть, що цей басейн ваше тіло, коли ви п’єте недостатньо води. Доведено, що сонливість та втома можуть бути викликані недостатнім зволоженням організму – тому після довгої ночі варто випивати склянку води.

3. Рухайтесь!

Якщо ви не хочете засипати на роботі та відчуваєте втому, вам можуть допомогти фізичні вправи. Прогуляйтеся офісом, вийдіть на вулицю або зробіть кілька простих фізичних вправ. Це буде стимулювати вас, підвищить вашу продуктивність та позитивно вплине на ваш настрій.

4. Їжте здорову та легкоусмащу їжу

Звичайно, коли ви втомилися і думаєте, як не заснути на роботі, ви автоматично тягнетеся за шоколадним батончиком або іншим солодким перекушуванням. Це помилка. Хоча цукор тимчасово підвищить рівень інсуліну в крові і, таким чином, стимулює та заряджає вас енергією, вуглеводний викид вщухне, і через деякий час ви станете ще соннішим.

Краще їсти легкоусувану та цінну їжу, яка надовго зарядить вас енергією та позитивно вплине на організм. Тяжка і калорійна їжа зробить вас сонливішим і млявішим, оскільки ваше тіло зосередиться на травленні.

5. Провітріть кімнату та себе

Духота та висока температура у приміщенні, де ви працюєте, можуть посилити почуття втоми. Відчиніть вікно і самі прогуляйтеся, подихайте свіжим повітрям. Крім того, намагайтеся піддавати себе природному освітленню — дослідження показали, що тривала дія штучного світла може викликати проблеми зі сном і погано вплинути на організм.

6. Дихайте глибше

Зробіть кілька глибоких вдихів — це підвищить рівень кисню в крові, покращить кровообіг і просто покращить ваше самопочуття. Коли ви намагаєтеся спати на роботі, стрес накопичує втому. Дихальні вправи допоможуть вам заспокоїтися, контролювати свої думки та зосередитись на своїх справах.

7. Оживіть свій день

Якщо можливо, не витрачайте весь день на одне завдання. Ця зміна вплине на вашу креативність, збільшить кількість сірих клітин і допоможе зберегти концентрацію на високому рівні.

Дослідження показали, що перерва у монотонній роботі навіть під час 12-годинної зміни може позитивно вплинути на продуктивність та знизити стомлюваність.

8. Працюйте стоячи

Якщо у вас є регульований стіл, ви можете підняти його на якийсь час і працювати стоячи. Звичайно, вам буде менш комфортно, але в такому положенні ви точно не заснете на роботі. Дослідження показують, що перехід від сидіння до стояння під час роботи знижує сонливість.

9. Поговоріть з другом чи колегою

Коротка розмова з колегами може бути стимулюючою. Вільні, неробочі теми піднімуть настрій, відвернуть думки від недосипання та стимулюють творчість. А якщо у вас виникла проблема із завданням, колега чи колега можуть підказати вам ідею для її вирішення. Тоді робота стане легшою і не буде вас засмучувати.

Якщо ви не можете ні з ким поговорити, зробіть перерву і прочитайте статтю на тему, що вас цікавить — це простимулює ваші сірі клітини. Нудьга може викликати і посилювати почуття втоми.

10. Відобразіть шаблон від екрану

Світло монітора може спричинити втому та порушення сну . Тому, коли на роботі ви почуваєтеся на межі засинання і намагаєтеся не заснути, відверніться від погляду на екран — гляньте в вікно або на мить заплющте очі.

Як відкрити салон краси

Де можна терміново заробити гроші

Як мотивувати себе та людей навколо

Комментарии 1

Добавить комментарий

error: Вміст захищений!!