Як навчитися швидко друкувати

Мистецтвом швидкісного друку, мабуть, мріє опанувати кожен із нас. Адже так приємно спостерігати за близькими, колегами, які настільки віртуозно володіють клавішами клавіатури, що й самим мимоволі хочеться зайняти їхнє місце, маючи для цього потрібний рівень майстерності.

Безумовно, для осягнення цього, зовсім нехитрого мистецтва існує ряд методик, одна з яких і буде Вам зараз запропонована.

Як навчитися швидко друкувати

Для початку запасіться терпінням. За лічені хвилини, звичайно, навчитися швидко друкувати Ви не зможете. Але за наявності у Вас на достатньому рівні бажання та завзятості — все обов’язково вийде.

Отже, почнемо. Щоб освоїти швидкісний друк, Вам знадобиться освоїти методику десятипальцевого, а також сліпого друку. Для цього Вам знадобиться зовсім нескладне правило – кожному пальцю своє місце. Тобто відпрацювати розташування на клавіатурі для кожного пальця Вашої руки. Але, для цього Ви повинні врахувати частоту тих чи інших букв у словах. Тому, для ефективного використання клавіатури Вам не завадило б вивчити розташування літер, що часто зустрічаються.

У російському алфавіті таких букв приблизно 20 і вони розташовані в центрі клавіатури. З англійською розкладкою все трохи складніше, але теж цілком вивчається.

При друку пальці радять найкраще розташовувати так: пальці поставити на середній ряд клавіатури так, щоб вказівний палець лівої руки опинився на клавіші з літерою «А», а вказівний палець правої — на клавіші з «О».

Після запам’ятовування Вами розташування кожного пальця на клавіатурі можна приступати до наступного етапу навчання. Він полягає у звиканні пальців та виробленні навички друку. Головною умовою цього етапу буде відмовитися від поглядів на клавіатуру. Завданням для Вас буде напрацювання автоматизму. Причому за швидкістю одразу гнатися ми Вам не радимо.

Для швидшого звикання Вам можуть стати корисними всілякі програми, деякі клавіатурні тренажери.

Ну, і насамкінець хочемо побажати Вам успіхів і якнайшвидшого розуміння майстерності бажаного Вами.

Як вижити у жіночому колективі

Як тратити менше грошей на косметику та салон красоти

Чи можна заробляти в Інстаграмі?

Комментарии 1

Добавить комментарий