Як навчитися правильно розпоряджатися часом

Для жінки надзвичайно важливим є повноцінний відпочинок. Від того, як ми проводимо вільний час, безпосередньо залежить наш зовнішній вигляд та самопочуття.

Часом буває складно повноцінно розслабитися: багато сил йде на клопіт по дому, на догляд за дитиною, а адже треба і чоловіка зустріти з роботи як належить. Жінка, яка вміє планувати свій час, встигає стежити за своєю зовнішністю та просуватися вгору кар’єрними сходами. Вона може бути чудовою господаркою та чудовою мамою, але як же навчитися успішно керувати вільними хвилинами?

Як навчитися правильно розпоряджатися часом

Так, ви не дочули — саме хвилинами. Ми недостатньо уваги приділяємо дрібницям. Якщо витратити зайву хвилинку-другу і затриматися на роботі, поніжитися півгодини в ліжку або провести кілька хвилин біля дзеркала — виходить, що більшу частину «корисного» відпочинку часу ми витрачаємо на зайві дії!

Щоб знайти вільні кілька годин, достатньо взяти в руки ручку, чистий лист і докладно розписати хоча б останній день-два. Після, при погляді на результат, багато хто щиро дивується, скільки часу безповоротно втрачено. Після аналізу свого часу потрібно спланувати новий день із корективами: викреслити все «зайве», або повністю змінити порядок.

Хтось, переглянувши свій графік, не зможе одразу звільнити й хвилини: адже, на перший погляд, усі дії вкрай потрібні. У такому разі справа складніша – тут вже доведеться вчитися, як кажуть менеджери, делегувати – тобто правильно перекладати повноваження та звільняти вільний час.

Як це зробити? Легко! Адже можна попросити нову секретарку на роботі виконувати роботу самостійно, дитину — складати іграшки, а близьких — допомагати з домашніми клопотами. При цьому не обов’язково влаштовувати скандал і «рубати з плеча»: добре слово та посмішка діють набагато ефективніше. Час, який незабаром звільниться, можна буде витратити на дозвілля для всієї сім’ї.

В результаті планування свого часу ми отримуємо суцільні плюси: домочадці напевно оцінять турботу, очі знову набудуть блиску, а домашні турботи перетворяться на захоплюючу гру. Жінка, яка впевнена у своєму успіху і знаходить час для розваг, сяє: тільки тоді вона гарна та щаслива!

Як прокачати себе для кращого життя

5 навичок бідності, з якими потрібно боротися

Секрети успіху ділової жінки

error: Вміст захищений!!