Як написати хорошу статью для сайту

Якісний контент допомагає людям заробляти гроші. Якщо на вашому сайті, блозі, або в рекламі цікавий і цікавий контент, то людям буде цікаво, і вони будуть знову і знову приходити на ваш сайт.

Створення чудового контенту на регулярній основі – складна робота.

Як написати хорошу статью для сайту

Копірайтер повинен розуміти, що потрібно людям, і передбачати, що їх турбує. І тут справа аж ніяк не тільки в технічних навичках, скласти статтю, якщо є з чогось, відносно нескладне завдання.

Інша річ, знайти унікальний матеріал для статті. Ось про це й йтиметься далі.

Виберіть тип контенту

Подумавши про тему і що буде стаття, вирішіть, який тип статті підійде краще. Часто для одних статей підходять лише певні типи тем. Найбільш поширені такі типи:

Новини. Такі статті містять інформацію про те, що сталося нещодавно або що відбудеться у найближчому майбутньому. Як правило такий пост відповідає на запитання на кшталт хто, що, коли і де, чому і навіщо.

Велика стаття на сайті, або лонґрід. У таких статтях більший обсяг інформації. Звичайний обсяг таких статей від 5 до 20 тисяч знаків. Це може бути докладна стаття про якусь людину, про подію, явище, місце або щось подібне.

Особиста думка. Така стаття містить думки автора щодо обраного ним питання.
Інструкції. Це зазвичай покрокові посібники з виконання будь-яких дій, наприклад, про переустановку комп’ютера.

Біографічний нарис. У таких статтях представлена ​​інформація про людину, зібрана шляхом інтерв’ю та вивчення пов’язаних матеріалів.

Виберіть тему

Якщо вільні вибирати теми, це ваш наступний крок. Вибір теми залежить від різних аспектів. При виборі теми дотримуйтесь двох правил: ця тема має бути вам цікавою, і на цю тему має бути попит, хтось повинен хотіти прочитати вашу статтю. Щоб вибрати тему, яка буде цікавою людям, проведіть дослідження.

В першу чергу використовуйте такі інструменти, як Google Тренди, Яндекс Вордстат та інші схожі.

Окрім цього, зайдіть на тематичні форуми та групи у соціальних мережах та подивіться, чим насправді цікавляться люди. Отриману інформацію використовуйте під час написання статей.

Проведіть попереднє дослідження

Якщо не дуже добре знаєтеся на темі, то почніть з попереднього дослідження. Розберіться в темі, яку збираєтеся написати. Прочитайте якнайбільше інформації з цього питання. Читайте сайти, особисті блоги, інтерв’ю тощо.

Зберіть матеріал

Після короткого знайомства з темою, почніть повне занурення в тему, і почніть шукати інформацію, яку безпосередньо використовуватимете при написанні статті. Це дані з різних джерел, наприклад, сайтів статистики, а також отримайте інформацію, запитуючи інших людей.

Цими людьми можуть бути як працівники компаній, і просто відомі люди.

Тепер, коли ви дізналися спільні кроки для дослідження, ознайомтеся з навичками, які потрібні будуть у вашій роботі. Якщо не володієте якимись з цих навичок, то не впадайте у відчай, всі ці навички зможе освоїти будь-яка людина.

Вміння знаходити добрі джерела інформації

Сайти бувають різні. І поділяються вони, зокрема за корисністю. На деяких сайтах містяться великі статті по 20 тисяч знаків і більше, але при цьому такі статті можуть і не мати корисної інформації. А буває і навпаки, стаття на пару абзаців, але при цьому бути справді корисною.

Знання, де шукати і як шукати, — дуже корисна дослідницька навичка. Ця навичка приходить із досвідом. Якщо ви кілька років користуєтеся словниками, то ви, швидше за все, знайдете потрібну інформацію вдвічі швидше, ніж люди, які працюють зі словниками нечасто. Наприклад, якщо ви часто пишете скажемо з юридичних питань, то ви знаєте, які книги містять корисну інформацію, а які марні.

Навички планування

Щоб оптимізувати свою роботу над контентом, розвивайте свої навички планування та самоорганізації. При проведенні досліджень складіть план своєї статті. Якщо необхідно, пізніше ви зможете доопрацювати і переписати цей план, коли знайдете додаткову інформацію або зміните хід своєї роботи.

Навички спілкування

Ця навичка буде потрібна, коли ви будете брати інформацію в інших людей. Наприклад, для отримання деяких даних, вам доведеться звернутися до інших людей, чи це просто тих підтримка компаній, або питання до відомих медійних осіб.

Навички створення коротких нотаток

Якщо ви працюєте з текстами, то, напевно, у вас вже хороша пам’ять. Але в роботі іноді доводиться переробляти величезну кількість інформації, запам’ятати яку не зможе жодна людина у світі. Вихід — це постійно робити короткі нотатки, виписувати факти, які можуть знадобитися.

Пам’ятайте, що після того, як ви знайдете всю інформацію, вам потрібно зібрати всі факти разом. І в процесі роботи іноді збирається так багато довгих та неорганізованих нотаток, що в них легко загубитися. Розробка єдиної стратегії створення нотаток може бути правильним кроком.

Ви можете скласти списки, писати кожну частину на окремому аркуші паперу, використовувати кольорові маркери або робити начерки. Написання нотаток на папері має багато переваг у порівнянні, наприклад, із набором тексту на комп’ютері або копіюванням кількох сторінок з книги. Це допоможе краще запам’ятати матеріал, що допоможе написати глибший текст.

Мотивація

Це не зовсім навичка, але це те, що може зробити будь-яке дослідження ефективнішим. Коли ви мотивовані, ви витратите більше часу та зусиль на дослідження, і, швидше за все, отримаєте набагато більш вражаючий результат. Мотивація у всіх буває різною.

Одні мотивовані грошима, іншим потрібне визнання оточуючих людей, хтось відчуває натхнення, надаючи людям цінний матеріал своїми текстами. Без мотивації складно створити щось гідне.

Кожен автор контенту регулярно стикається з необхідністю проведення досліджень. Багато копірайтерів і контент-менеджерів часто зосереджуються на покращенні навичок листа, не звертаючи уваги на дослідницькі навички. Можливо, хороші дослідження – це саме те, чого не вистачає вам, щоб стати найкращим у своїй роботі. Спробуйте попрацювати над цими навичками, і незабаром ви побачите величезну різницю.

Як правильно спланувати офісний переїзд

Як шукати клієнтів для малого бізнесу

Покрокове оформлення іпотеки

Добавить комментарий