Як накопичувати ( відкладати ) гроші грамотно

Як нагромадити певну суму грошей? Легко, якщо є необхідні знання, і трохи важче, коли їх не вистачає. Але нічого неможливого. У накопиченні певної готівки важливу роль відіграє постійність, і лише після цього кількість грошей та відсотки. Яких мінімальних вимог потрібно дотримуватись, щоб без особливих жертв до певного терміну мати потрібну суму?

Їх кілька, легко запам’ятати та використати. При цьому число нулів у вашої зарплати відіграє останню роль, тому збирати може будь-який, навіть з дуже маленьким доходом. Аби було бажання і готовність до зміни свого способу життя.
Чи готові?

Молодці, давайте ж приступимо до накопичення.

Як накопичити гроші незалежно від суми доходу

Як накопичувати гроші грамотно

Багато людей, що живуть на планеті Земля, з постійною завзятістю заявляють своєму оточенню, що у них маленька зарплата, тому багато речей дозволити собі не можуть, тим більше накопичення грошей. Найцікавіше, що навіть якщо вони збільшують свою зарплату, то від цього можливостей із втілення своєї мрії у них більше не стає.
Коли людина працює менеджером у великій компанії, і отримує досить високий дохід, він дозволяє собі дорожчі покупки.

Інший же працює на менш оплачуваній посаді, наприклад, охоронцем у школі, то він, відповідно, отримує набагато менше за перший, і набуває дешевих товарів.
Об’єднує цих двох людей одне, вони все одно не мають грошей.

Хоч би як гордо себе відчував менеджер, попиваючи коньячок у барі, але кошти у нього обмежені, квартира орендована, машина в кредит, робота забирає більшу частину часу. Тому він і йде пити коньяк, оскільки це єдине, що може собі дозволити, тим самим виправдати своє існування. Підсумок один у обох за душею нічого немає, окрім боргів.

Перестаньте скаржитися на свою зарплату, справа не в ній, а у вашому ставленні до неї.

Не має значення, скільки заробив, важливо скільки залишилося

Кому цікаво, скільки ви заробляєте, якщо в результаті у вас все одно нічого немає?
Може бути тільки тим людям, які звикли до такого виправдання та способу життя.

Якщо ви мрієте жити так само, як вони, то продовжуйте робити те, що й завжди, повторюючи за ними.

А якщо ні, то зрозумійте один простий, легкозасвоюваний принцип «неважливо, скільки заробив, важливо скільки залишилося».

Один член товариства може заробляти 100 тисяч грн на місяць, але при цьому витрачати їх на поточні витрати, тобто розваги, дорогі тури, і в результаті нічого не залишається. Рано чи пізно такі джерела вичерпуються, і вимагають нових витрат сил та енергії для пошуку нового або підтримання старого джерела.

Інший же заробляє 10 тисяч «дерев’яних» на місяць, але при цьому регулярно, щомісяця відкладає по 1 тисячі гривень, і вкладає їх у різні фінансові інститути залежно від знань та досвіду. І якщо у нього будуть збільшення доходів, то й суми накопичень збільшуватимуться і можна буде подумати про інвестування в новобудови від забудовника.

Просто подумайте, за яким принципом ви хочете жити?

Ще підказка, що півмільйона доларів можна накопичити за 32 роки, інвестуючи 1000 рублів на місяць під 20% річних (це при розрахунку 1 долар = 60 рублів).
При цьому зауважте, немає мови про бізнес, супер-доходи, або інші чарівні палички. Погодьтеся, що будь-хто, хто має дохід і час, може забезпечити свою безбідну старість, і ще дітям з онуками залишити пристойну спадщину.

Як цього досягти?

Спочатку плати собі 10%, потім усім іншим

Як нагромадити гроші? Дуже просто.

Отримуючи зарплату, перш ніж «обмивати її» або купувати собі та дітям морозиво у найпрестижнішому кафе міста, відрахуйте 10% від її суми.

Це ваше майбутнє.

І зауважте, що в попередній пропозиції присутнє слово «ваше», оскільки воно, дійсно, так і є. Гроші, які ви відкладете, накопичите, і надалі примножите, будуть належати тільки вам.

Що ж відбувається, якщо це зробити?

А трапляється як завжди. Ви отримуєте таку довгоочікувану зарплату, тримаєте її в руках, дивіться на ці купюри, що заманюють, відчуваєте твердість паперу, чуєте їх легкий хрускіт, і насолоджуєтеся володінням ними. Жаль вас засмучувати, але ці гроші вам не належать. Це власність інших людей, ви є лише зв’язковим, який доставить їх із пункту одержання до пункту призначення.

Кому ж вони належать?

Зробимо паузу, щоб ви подумали.

Правильно. Вони належать тим компаніям та людям, які вас обслуговують. Отримали гроші, віднесли до банку для оплати за комунальні послуги, у продуктовий магазин, перукарню, тощо. Вони до вас більше не повернуться.

А навіщо? Ви все одно їх позбавляєтеся.

Прийдуть інші, щоб піти. Замкнене коло, а в результаті чого? Зупиніться, подумайте, 10% це мізерні гроші, особливо, якщо платити собі. Прокиньтеся!!!

З чого почати, куди вкласти

Оскільки ці інвестиції будуть довгостроковими, то насамперед потрібно потурбуватися про їхню безпеку, та мінімізувати ризики. На даний момент у вас відсутній будь-який досвід у сфері інвестування, інакше б не питали що робити з готівкою, тому працювати потрібно з тим, що відомо і в чому впевнені.

Правильно.

Відкрийте рахунок у банку та накопичуйте гроші там. Умови вкладу підберіть самостійно, виходячи з власних знань та переконань.

Треба вже практикуватися.

Після цього, знайдіть собі фірму, експерта або людину-наставника, яким ви довіряєте і вони мають досвід у галузі інвестування. Поспішати нема чого, нехай пройдуть місяці, роки.

Коли знайдете, визначтеся з ними за сумою оплати їх послуг. Оскільки ви віритимете їх порадам, то розумієте, наскільки важливий підбір цих осіб? Також пам’ятайте, що потрібно оплачувати чужу працю. Ці кошти повернутися в багаторазовому розмірі.
Нехай плануванням вашого портфеля на початковому етапі займаються професіонали, а ви вчитеся у них, як і що робити.

Як визначитеся із сумою оплати, то потрібно буде накопичувати до тих пір, поки вона не складе як мінімум 10% від усіх накопичень, тобто вам сказали, що послуги коштуватимуть 6 тисяч рублів, ви починаєте накопичувати, і коли накопичите 60 тисяч рублів, звертаєтесь до фахівців. Все дуже просто.

Почніть накопичення грошей вже сьогодні, зберіть інформацію в банках, про можливість відкриття рахунку та на яких умовах. Підберіть собі оптимальний варіант.
Платити собі завжди приємно, тож накопичити гроші легко. Чи відчуваєте, як наближаєтеся до свободи?

Робота вчителя – особливості та способи

Бізнес з продажу б/у товарів в інтернеті

Як заробити на своїх сайтах в Інтернеті