Як мотивувати себе та людей навколо

Здоровий спосіб життя або скорочено ЗОЖ, самовдосконалення, потяг до спорту набирає популярності дедалі більше. Причому заражається молодь, яка хоче бути успішною, поважати себе за виконану роботу, не отруювати собі життя наркотиками та алкоголем, намагається з ранніх років взяти своє майбутнє під контроль.

Якщо взяти у відсотковому співвідношенні всю молодь, то, мабуть, ЗЗЖ заразилося близько 50% загальної маси. І це хороша тенденція, тому що щороку популяризація спорту, гарного тіла, освіти та успішності робить свою справу і молоді хлопці та дівчата хочуть стати такими.

Як мотивувати себе та людей навколо

Звичайно ця мода, як багато інших, прийшла із заходу, завдяки телебаченню та інтернету. Дуже популярно серед блогерів стало викладати мотиваційне відео, яке закликає до дії. Де часто розповідається, що не треба сидіти і чекати, коли хтось прийде і запропонує гарне «місце під сонцем», що жирні боки самі не пройдуть, якщо є бажання чогось навчитися, то йди і вчися.

Величезна кількість семінарів, по вдосконаленню себе та своїх професійних якостей, люди розповідають на власних прикладах, як їм вдалося покращити своє життя та дійти успіху. І своїми прикладами заряджають слухачів позитивною енергетикою та розкривають очі на деякі аспекти життя, яких раніше люди намагалися уникнути або не помічати.

Отже, почнемо з того, що самому себе мотивувати іноді дуже складно, тому що поруч може не виявитися приклад для наслідування або відсутність конкретної мети. Тому перш ніж намагатися щось змінити та почати робити, поставте собі за мету. Вона допоможе сконцентруватися, скласти план дій і покаже, з чого треба починати.

Найпростішим прикладом може бути бажання знайти струнку фігуру. Коли людина безпосередньо бачить завдання, те й приблизний план дій теж одночасно починає проглядатися. Отже, першим завданням буде знайти підходящий спортзал та придбання спортивної форми. Потім вибір тренера та підбір правильної програми тощо.

Якщо ж є просто бажання покращити своє життя, але що для цього робити, Ви не має жодного уявлення, то з великою ймовірністю спроби будуть невдалими. Ставте перед собою реальні цілі та досягайте їх послідовно, але з постійним, хоч і маленьким, але успіхом!

Мотивація ставати вкрай необхідна після перших труднощів, із якими людина починає зіштовхуватися у досягненні своїх цілей. Тут дуже важливо знайти додатковий інтерес до процесу, це можуть бути нові знайомства, якісь набуті навички, звичка. Все це дає додатковий стимул до розвитку і мотивація не дає психіці занепадати.

Багато людей хитрують у такі моменти і надходять зі своєю психікою, як з примхливою дитиною. Вони дають собі обіцянку, що після досягнення результату вона отримає заохочення. Це може бути смачна вечеря, цікава поїздка чи похід у кіно.

Другим важливим аспектом успіху є підтримка близьких людей. Якщо поряд з Вами люди, зацікавлені у Вашому успіху, їх підтримка додасть додаткових сил і енергії. Найчастіше своїм прикладом і силою волі у людей, які прагнуть досягти поставленої мети, виходить заразити своєю енергією близьких йому людей. Далі просто неможливо здатися.

Існують способи мотивації робочого колективу, спортивних команд, які на досягнення загального успіху від, якого вони всі отримають задоволення та заохочення у вигляді матеріальних засобів або трофеїв. Але куди складніше зарядити на боротьбу людини, яка опустила руки і при цьому не є вашим колегою або партнером. Тут допоможе кваліфікована допомога психолога. З вашого боку найкращою допомогою буде власний приклад та постійна підтримка.

Ніколи не опускайте руки, боріться за свою справу, здійснюйте мрії та будьте щасливі поряд зі своїми близькими та дорогими людьми!

Як організувати роботу вдома

Навіщо потрібно автоматизувати малий бізнес

6 способів як збільшити продажі інтернет-магазину

Комментарии 1

Добавить комментарий