Як молодій сім’ї отримати іпотеку без першого внеску

Для молодої сім’ї житлове питання, як правило, стоїть найгостріше. Адже на орендоване житло грошей часто не вистачає, або ця оплата «від’їдає» дуже значний шматок сімейного бюджету.

Однак більшість молодят бояться брати іпотечні кредити через те, що це може виявитися занадто великим ударом по їхньому фінансовому становищу. Невпевненість у завтрашньому дні також відіграє істотну роль. До того ж, багато хто впевнений, що іпотечний кредит можна взяти виключно за наявності заставного майна або за великого початкового внеску.

Досить поширеною помилкою серед молодих сімей є те, що вони беруть кредит в одній фінансовій установі для того, щоб внести аванс щодо житлового кредиту в іншому.

Суть неправильних дій у разі в наступному.

  1. По-перше, дізнавшись про те, що початковий внесок було виплачено за рахунок кредитних коштів, банк може просто розірвати договір.
  2. По-друге, що банальніше, ви просто навантажуєте свій сімейний бюджет додатковим кредитом. А погашаючи ще й другий кредит, ви взагалі ризикуєте запровадити своє фінансове становище у стан глибокої кризи.

Як взяти житловий кредит без авансування?

Як молодій сім'ї отримати іпотеку без першого внеску

На щастя молодих сімей, сьогодні існує чимало банківських організацій, які видають іпотечні кредити без сплати великого початкового внеску.

Відмінність подібної кредитної програми від стандартного житлового кредиту полягає в тому, що відсоткова ставка по ній буде трохи вищою, а термін погашення — набагато коротшим.

Але не варто лякатися раніше часу, ставки за такими кредитними програмами будуть вищими за максимум відсотків на п’ять. До того ж зараз існує досить великий вибір кредитних програм для підтримки молодих сімей, що надаються державою. А також існують спеціальні програми кредитування для молодят.

Окрім іншого, молоді сім’ї повинні враховувати, що щомісячний платіж за житловими кредитами без первісного внеску включає як основний платіж, так і відсоткову ставку.

Значно вплинути рішення банку під час видачі такого кредиту може наявність поручителів. Не полінуйтеся знайти хоча б одного чи двох поручителів для того, щоб умови кредитування були для вас більш лояльними.

Найчастіше поручителями для молодої сім’ї є їхні батьки. Також існують кредитні програми, в яких батьки молодят можуть виступати як позичальники і погашати заборгованість поряд зі своїми дітьми.

Ще одним сприятливим фактором для отримання житлового кредиту молодою сім’єю є ваша чиста кредитна історія. Якщо у вас немає прострочок за іншими кредитами, ви вчасно вносили всі платежі, то умови кредитування вам, швидше за все, будуть лояльнішими. Принаймні, вам, напевно, не відмовить в отриманні кредитних коштів.

Крім того, якщо ви є постійним клієнтом цієї фінансової установи, лояльніші умови кредитування в ньому вам теж забезпечені.

Важливі нюанси іпотечного кредитування

Уважно читайте кредитний договір. У ньому можуть бути прописані будь-які приховані комісії. Консультант банку часто не промовляє їх уголос, щоб не злякати потенційних клієнтів.

До того ж, досить дрібним шрифтом якраз і пишеться особливо важлива інформація про додаткові комісії і тому подібні платежі, які непомітно для вас збільшують суму платежів. Причому збільшують її досить суттєво.

Більшість банків дозволяють використовувати як початковий внесок материнський капітал. Тому, якщо у вас є маленька дитина, але немає свого житла, чому б не придбати комфортне власне житло, так би мовити, за допомогою свого сина.

З іншого боку, позичальник вправі застрахувати своє житло чи здоров’я в тій страхової компанії, яку вкаже банк, а тій, яку вибере він сам. Страхування виступає обов’язковою умовою надання іпотечного кредиту.

Будьте уважні та ретельно обирайте ту кредитну програму, яка буде підходити саме вам.

Як стати впевненою в собі жінкою

Страх перед співбесідою: як з ним правильно боротися

Секрети роботи з клієнтами у соцмережах

Комментарии 1

Добавить комментарий