Як досягти регулярного прибутку в трейдингу

Прибутковий трейдинг — це послідовно прибуткові угоди, коли дохід у рази перевищує збитки. Тому вважаю похвальним прагнення послідовних результатів.

Тим не менш, лише близько одного відсотка трейдерів заробляють регулярний прибуток на фондовому ринку, так що можна з упевненістю сказати, що досягнення стабільних результатів є великою проблемою.

У цій статті я спробую розкрити, що таке послідовність у трейдингу насправді, як її досягти і чого слід уникати у процесі.

Що таке послідовність (на думку трейдерів)

Як досягти регулярного прибутку в трейдингу

Коли трейдери говорять про послідовність, вони мають на увазі, що хочуть бачити стабільний та регулярний прибуток від біржової торгівлі. Тиждень за тижнем, без значних просадок та збитків.

Здавалося б, це цілком логічна мета будь-якого трейдера. Але послідовність починається не тут.

Чому трейдери не можуть досягти стабільних результатів

Проблема не в бажанні трейдерів регулярно укладати прибуткові угоди.

Звичайно, це чудово, коли на трейдера не надає жодного впливу інформаційний шум, що панує навколо, а його торговий капітал демонструє стабільне зростання.

Основна перешкода у нашому власному підході до торгівлі.

Є велика невідповідність між нашими вчинками та поведінкою і тим, чого ми, насправді, хочемо досягти. Однак ця розбіжність чомусь залишається непоміченою.

Звичайний трейдер не має в своєму розпорядженні ні торгової системи, ні склепіння правил, іноді він взагалі не користується жодними правилами.

Угоди такого трейдера випадкові, у процесі їх укладання, він піддається впливу різних емоцій, робить імпульсивні помилки, бере на себе надмірний ризик, постійно змінює індикатори та торговельні сигнали, пробує нові системи чи не щотижня і переходить від одного таймфрей. іншому.

Звичайно, ви можете бачити або, ймовірно, знаєте з особистого досвіду, що якщо трейдер слідує таким шляхом, його результати будуть абсолютно довільними.

Подібна торгівля дуже далека від послідовної.

Але, що ще гірше, якщо трейдер не має жодної структури у своєму трейдингу і щоразу змінює підхід, покращити ситуацію практично неможливо. У такому хаосі абсолютно незрозуміло, де відбувається збій і все йде не за планом (через повну відсутність такого).

Зазвичай трейдер відчуває, що не в змозі впоратися і не розуміє, які зміни варто внести до торгівлі, щоб почати укладати прибуткові угоди та продовжує метатися від одного методу до іншого.

Як почати укладати прибуткові угоди: 3 простих кроки

Кроки, які я пропоную пройти для того, щоб упорядкувати ваш трейдинг, я назвав простими, бо саме так здається.

Всі ми знаємо, як привести в себе в хорошу фізичну форму, бути добрим учнем, батьком і чоловіком. Насправді виявляється, що знати, як слід робити – це одне, а чинити належним чином – зовсім інше.

  • Крок перший. Встановіть режим і виберіть торгову систему

Зазвичай люди зовсім інакше підходять до свого трейдингу і ми бачимо за коефіцієнтом успіху, куди такий підхід їх приводить.

Однак при систематичному підході до трейдингу результат не забариться.

Більшість трейдерів — любителів хочуть навчитися укладати прибуткові угоди, одну за одною. Але не мають наміру при цьому брати на себе жодних певних зобов’язань. Тому їхнім намірам не судилося втілитись у житті.

Отже, насамперед визначте свою зону відповідальності.

Ви вибираєте один єдиний торговий підхід і обіцяєте собі, що дотримуватиметеся його, будь-що-будь! Звичайно, це не зробить ваші результати відмінними автоматично, але це найкращий шлях до прогресу.

Жодна людина ще не змогла досягти майстерності у своїй справі, не пройшовши повільну та болючу стадію підготовки та вивчення своєї теми.

Якщо ми поглянемо на представників інших професій чи роду занять, то миттєво стане ясним.

Вступивши до медичного інституту, студент не починає навчання з операції на мозку. Пілот не сідає за штурвал пасажирського лайнера після кількох теоретичних занять. А студенту будівельного вишу не доручать із першого курсу проектувати житлові масиви.

Спочатку всі припускаються помилок і демонструють результати, далекі від видатних. І це нормально. Не варто відразу ж кидати почате, якщо не виходить так, як вам хотілося. Формування будь-якої нової навички займає час.

Тим не менш, після кількох тижнів демо торгівлі, ми закидаємо на брокерський рахунок всі свої заощадження і сподіваємося, що торгуватимемо так само, як професійний керуючий хедж фондом або трейдер, який робить це десятиліттями. І ви чудово знаєте, як це закінчується.

Але трейдерам не вистачає здорового глузду побачити зв’язок. Вони шукають порятунку в іншому індикаторі та новому патерні. Хоча, здавалося б, усім очевидно, що навушники вищої якості не зроблять вас чудовим музикантом, а дорога ручка не перетворить на письменника.

Так що визначтеся з торговою системою і присвятіть їй всього себе. Ви повинні майстерно опанувати кожну окрему деталь. Колись я став буквально одержимою торгівлею на проривах.

Важливо скласти правила для торгівлі та місяць за місяцем відточувати їх у справі, змушуючи себе щоразу дотримуватися плану.

Результати моїх учнів доводять, що це правильний шлях і для більшості настільки послідовний підхід стає справжнім благословенням після їх метань на фондовому ринку.

  • Крок другий. Отримуйте послідовні результати

Отже, у нас є торгова система та правила, отже, нам більше нічого не потрібно, чи не так?

Ні, не так. Тому що тепер ви почнете втрачати гроші, і причина виявиться в тому, що навіть найкраща система не спрацює, якщо ви є поганим трейдером.

Це найскладніша стадія для трейдера і тут неважко опустити руки та здатися, але якщо змусити себе рухатися далі, почнуть відбуватися разючі речі.

На цьому етапі не обійдеться без фінансових втрат. Вони стануть платою за навчання, зокрема, ви навчитеся знаходити найкращі варіанти з наданих ринком.

Без метань, зміни індикаторів або вслуховування до ринкового шуму ваші результати стануть послідовними, хоча і не принесуть максимального прибутку.

Коли ви входите в угоди, прислухаючись до тієї самої системи і все виглядає дуже знайомим, ви швидко почнете розрізняти різницю між хорошими і поганими установками, навчитеся керувати своїми угодами і зрозумієте, на що звертати увагу і до чого готуватися. Усьому цьому можна навчитися, тільки дотримуючись тих самих правил, без винятків та відхилень від них.

Брюс Лі говорив —

«Я не боюся того, хто вивчає 10 тисяч різних ударів. Я боюся того, хто вивчає один удар 10000 разів».

Це все одно, що повернутися до університету чи школи. Ви ж не станете прогулювати предмети тільки тому, що їх не розумієте. У міру вивчення, вирішення різних завдань, ви почнете прогресувати і впораєтеся з усіма труднощами. Просто не кидайте почате на підлогу шляху і прибуткові угоди не забаряться.

  • Крок третій. Стайте краще

Як тільки ви отримали послідовну систему і стабільні, нехай і не відмінні результати, ви матимете можливість рухатися далі і, врешті-решт, досягти регулярних прибуткових результатів.

Якщо ви використовуєте ті самі установки щотижня, сотні разів на рік, ви знатимете, що робити потрібно, а чого робити не варто. Без впливу на вас інформаційного шуму і факторів, що відволікають, всі проблеми і помилки спливуть на поверхню і стануть чітко видно.

Навіть якщо спочатку результати далекі від відмінних, і виникне спокуса вирушити на пошуки нової системи, не піддавайтеся йому. Ви просто повторите той самий згубний цикл, що й раніше.

Рухайтеся вперед та не відхиляйтеся від плану.

Стати майстром однієї системи і не повертайтеся до старої поведінки.

Звичайно, неприємно і непросто вирішувати проблеми та набагато простіше пошукати нову систему для торгівлі. Але, зрештою, це лише спосіб стати кращим. Не лише у трейдингу, а й у будь-якій галузі життя.

Не будьте тією людиною, яка завжди пробує щось нове, а потім здається, як тільки на горизонті з’являються перші труднощі.

Ми всі захоплюємося людьми, які практикують роками і стають згодом експертами у своїй галузі. Візьміть на себе зобов’язання та вибирайте одну систему. І через кілька років ви самі станете тією людиною, витримкою якої всі захоплюються.

Як молодій сім’ї отримати іпотеку без першого внеску

Як стати впевненою в собі жінкою

Страх перед співбесідою: як з ним правильно боротися

Комментарии 1

Добавить комментарий