Як доглядати за грошовим деревом

Мало хто знайомий з такою рослиною, як товстянка, а ось під народною назвою «грошове дерево» її знають практично всі.

У світі їх існує понад 300 різновидів, серед яких і види кущової форми, і у вигляді дерева.

Як доглядати за грошовим деревом

Саме останній тип найпоширеніший і відомий кожній господині як грошове дерево, що приносить достаток до будинку. Доглядати цю рослину не так складно, як може здатися на перший погляд.

Достатньо лише дотримуватися основних правил, які допоможуть зберегти привабливий зовнішній вигляд грошовому дереву, помножуючи матеріальні блага вашого будинку.

1-Освітлення. Південно-східна сторона житла підходить найкращим чином. Так сонце радуватиме деревце, не припікаючи його.

Це особливо важливо, оскільки рослина не переносить прямі сонячні промені, але потребує хорошого освітлення. У теплу пору року обов’язково потрібно виносити у повітря, а взимку краще поставити на південну сторону.

2. Полив. Товстунка приїхала до нас із Південної Африки, а тому до води не надто розташована. Навесні та влітку достатньо поливати пару разів на тиждень.

Перед черговим поливом у піддоні не повинно бути води, але й ґрунт не повинен бути надто сухим.

У холодну пору року поливати варто не частіше ніж раз на тиждень. Надмірна кількість вологи може негативно позначитися на здоров’ї рослини та призвести до появи грибка.

3. Підживлення. Удобрювати слід один раз на місяць після поливу, поки грунт ще не встиг висохнути. Можна використовувати як універсальні засоби, так і спеціальне підживлення для кактусів. Взимку та восени підгодовують раз на два місяці.

4. Температура. Рослина не можна розташовувати біля опалювальних приладів. Оптимальний градус — до +25 С, інакше листя може опасти, а втечі витягнуть, що, природно, позначиться не тільки на зовнішньому вигляді грошового дерева, але і на ваших доходах.

Відкриваємо меблевий бізнес

Як зробити успішну кар’єру

Як поєднати роботу та особисте життя