Як безкоштовно отримати Біткоїн

Звичайно ж, прочитавши статтю та виконавши поради експертів, ви не отримаєте цілий Біткоїн, бо він дуже дорогий. Але, прочитавши статтю, у вас з’явиться мотивація зробити перший крок до пошуку інструментів, які дадуть вам можливість поступово втілити свою мрію в життя – заробити Біткоїни. Щоб спростити процес, у статті зроблений опис біржи Freebitco.in, яка є однією з найбільших збирачів Біткойнів у мережі. Цікаві подробиці про цю чудову біржу знайдете у статті.

Як працює сервіс FreeBitcoin та як заробити на ньому Bitcoin без інвестицій

Як безкоштовно отримати Біткоїн

Що таке FreeBitcoin? Це збирач або кран Біткойнів, заснований у 2013 році. Однією з його переваг є те, що його можна застосовувати у будь-якій країні світу, зокрема й в Україні. Суть заробітку дуже проста: за розгадану капчу сайт платить бонус у сатошах – це маленька частина Бітка. Причому цей процес можна робити щогодини. Крім розгадування капчі, Freebitcoin платить за ігри, за запрошення партнерів і навіть пасивно за внесок на депозит. Але найголовніше – цей сервіс безкоштовний.

Як зареєструватися на сайті FreeBitcoin

Щоб розпочати роботу на біржі, необхідно зареєструватися. Все дуже просто: потрібно вказати адресу електронної пошти, пароль та гаманець, на який отримуватимете платежі. Опинившись на сервісі, важливо активувати автентифікацію у два етапи. Це другий пароль для додаткового захисту облікового запису від крадіжки зароблених грошей.

Як працює біржа FreeBitcoin

Система бонусів працює за принципом рулетки. Щоразу, коли користувач заходить на свою сторінку, треба розгадати капчу та натиснути на кнопку «PULL», рулетка видасть випадкове число від 0 до 10 000. Бонус залежать від «везіння», але в будь-якому разі учасник отримує трохи сатоші.

Перевага цього сервісу – його простота: у ньому немає реклами, а отримання бонусу займає лише кілька секунд. Крім того, Free Bitcoin чудово працює на мобільних пристроях.

Важлива порада від експертів FreeBitcoin

Щоб отримати максимальну віддачу від біржі, краще використовувати її на своєму мобільному телефоні. Сайт цього крана рекомендується зберегти серед улюблених сторінок браузера вашого смартфону. Тоді, ви зможете отримувати бонуси щоразу, коли на мить згадаєте про цей заробіток. Якщо пощастить, ви будете здивовані, як Біткойни швидко летять у ваш гаманець.

Як покласти гроші на депозит

На головній сторінці сайту є кнопка з написом «DEPOSIT». Якщо натиснути на цю кнопку, програма покаже адресу вашого гаманця Freebitcoin. До речі, сервіс можна використовувати як гаманець. Депозит приносить дохід близько 5% річних, якщо він у розмірі більше 0,0003 BTC.

Як вивести зароблені кошти BTC з біржі

Перед виведенням грошей необхідно підтвердити свою адресу гаманця FreeBitcoin. Якщо ви не змінювали налаштування на сайті, то у вас буде та сама біткойн-адреса, з якою ви зареєструвалися. Якщо хочете змінити або просто перевірити, ви можете зробити це в опції «Змінити адресу гаманця».

Щоб вивести BTC, ви повинні перейти на домашню сторінку і натиснути кнопку «Вивід». Система пропонує три способи виведення Біткойнів:

1). Автоматичний преказ. Зароблені кошти будуть переведені на ваш гаманець автоматично. Цей варіант має мінімальний розмір 0,0003 BTC і ті ж комісії, що й повільний переказ, з максимальною сплатою 0,00003 BTC за транзакцію. Щонеділі біржа переказує кошти в автоматичному режимі.

2). Повільний вивід коштів. Цей варіант займає час від 6 до 24 годин, але має менші комісії. Мінімальна сума виведення також становить 0.0003 Бітка.

3). Швидкий переказ грошей. Ця функція забезпечить переведення грошей на гаманець протягом декількох хвилин. Однак комісія зазвичай майже в 5 разів вища, ніж опція повільного переказу.

Резюме

Загалом відгуки про біржу FreeBitco.in позитивні, навіть хвалебні. Протягом усієї своєї історії цей сервіс періодично чесно роздавав сатоші користувачам, що дало йому велику популярність.

Як новачку почати заробляти в інтернеті без досвіду та знань

Заробіток у мережі для новачків з нуля, без вкладень

Установка мети на збільшення грошового потоку

error: Вміст захищений!!