Я заробляти на біткоін-кранах з телефону

Вже кілька років у відкритому доступі є чимало інформації про те, що з’явився новий спосіб заробітку в Інтернеті — заробіток на біткоін (BitCoin). Проте переважна більшість користувачів мережі ставиться до нього скептично і навіть із підозрою. А пояснюється це тим, що заробити біткоїн підозріло легко. Власне кажучи, можна просто збирати біткоїн в Інтернеті, для цього достатньо лише «відкрити» BitCoin крани… Але ж усім давно відомо, що пошуки «безкоштовного сиру» незмінно призводять до шахраїв!

Отже, давайте нарешті проллємо світло на заробіток на биткоин.

біткоін кран

BitCoin це віртуальна електронна валюта (криптовалюта), створена в 2009 році. Біткоїн — це найвідоміша і найдорожча криптовалюта, її курс становить у середньому кілька сотень доларів за 1 BTC. Виявляється, заробити біткоїн можна без попередніх матеріальних витрат і за кілька кліків. У цьому Вам допоможуть біткоїн крани – спеціальні сайти, які роздають біткоїн усім охочим.

Заробіток на біткоїн має просту схему:

Ви заходите на один із спеціальних сайтів, наприклад:

  • Coinbace.com
  • або BLOCKCHAIN.INFO,

і створюєте біткоїн гаманець, на який Вам згодом і приходитимуть зароблені гроші. Номер цього гаманця Ви будете використовувати на всіх сайтах із заробітку біткоїн.

Реєструєтеся на одному з біткоїн кранів, наприклад Moonbit або Freebitco.in. З моменту реєстрації починається відлік часу, і на Ваш рахунок починають «капати» біткоїни. Щоб гроші продовжували надходити на Ваш рахунок, необхідно періодично вводити капчу – код підтвердження.

Зароблена таким чином криптовалюта акумулюється у Вас на рахунку і може бути легко переведена, наприклад, на Ківі гаманець, а з нього вже на рахунок в Ощадбанку.

У нас залишилося лише одне важливе питання: а навіщо біткоїн крани роздають криптовалюту. Тут також усе просто: рушійною силою цього процесу є реклама. Ці сайти мають тисячі відвідувачів, які натискають на розміщені на сайті рекламні кнопки або банери. З одного кліка користувача сайт отримує дохід, що набагато перевищує витрати на цього користувача при роздачі біткоїну.

Але більш того, в гонитві за кліками відвідувачів сайти пішли ще далі: вони зробили так, що блоки реклами та капчі частково перекриваються. І коли користувач вкотре вводить капчу, він зачіпає рекламний блок і сайт знову отримує з рекламодавця гроші за перегляд. Але це не шахрайство, а лише маленька хитрість, і ми від цього ніяк не страждаємо.

Як продати свою весільну сукню

Що таке фінансова система SWIFT простою мовою

Інвестор новачок – поради від експертів