Види банківських рахунків для офшорів

Якщо зважити всі мінуси та плюси відкриття рахунку в іноземному банку, то спочатку потрібно визначитися з видом рахунку, який буде потрібний. У всіх країнах є депозитарний, ощадний, розрахунковий рахунки, але вони мають деякі нюанси для офшорних компаній.

Клієнт може вносити на розрахунковий рахунок гроші, а також переказувати кошти.

Види банківських рахунків для офшорів

На рахунок нараховуються відсотки, але сума невелика. Через 1-2 місяці після відкриття рахунку можна отримати кредитну картку, яка обмежена за кількістю операцій.

Якщо ощадний рахунок, то гроші кладуть гроші в банк на термін, який визначений процентним договором. Розмір відсотків залежатиме від суми, яка була внесена на рахунок, та терміну, на який укладено договір. Кількість операцій, які можна зробити з грошима, досить обмежена. Суму можна лише поповнювати, але не завжди. Якщо гроші знімати достроково, то відсотки згоряють.

Депозитарний рахунок призначається для тих, кому потрібно управляти фінансовими активами та цінними паперами. Депозитарний рахунок можуть відкрити юридичні особи, а також рахунки можуть бути іменними чи номерами. Це залежить від того, чи юридична або фізична особа відкриває рахунок і наскільки клієнту важлива конфіденційність.

Іменний рахунок відкривають на ім’я фізичної особи. Управляти рахунком можна через будь-яке представництво чи відділення банку, у якому рахунок було відкрито. При здійсненні операцій з грошима одержувач бачитиме реквізити та ім’я відправника, що може бути небажаним для багатьох. У разі використання номерного рахунку дані про власника рахунку будуть приховані від третіх осіб. Особисті дані будуть доступні лише банку, у якому відкрито рахунок. Але номерний рахунок не є анонімним, банк фіксує інформацію про власника. Відкрити рахунок можуть лише деякі особи. Рахунок для юридичних – один із найбільш конфіденційних видів рахунків. Але він буде й найвитратнішим.

Офшорні схеми: як спосіб підвищити дохід бізнесу

Податки офшорів – ключові моменти та особливості

Простий заробіток на YouTube каналах