Установка мети на збільшення грошового потоку

Сучасна світова економіка, що бурхливо розвивається, змушує людей витрачати багато грошей: через рік новий смартфон, через чотири роки нова машина, щороку дорогий курорт і т.д. Якщо людина не живе за таким сценарієм, значить вона невдаха. Такий стиль життя впровадити в уми людей завдання маркетологів та рекламодавців, які розвивають ринок нових товарів. Що залишається робити людям? Необхідно заробляти гроші, причому у великій кількості. Однак, найманий працівник середньої ланки не може мати доходу для такого життя. Що робити? На це запитання відповідають психологи.

5 кроків для досягнення омріяної мети: як правильно ставити цілі на багатство

Установка мети на збільшення грошового потоку

Чи є спосіб полегшити досягнення фінансової цілі, щоб заробляти більше ? Десятиліття наукових досліджень показують, що є багато конкретних факторів, що підвищують шанси на успіх. Щоденно люди ставлять собі якусь мету. Навіть якщо людина нічого не планує бо любить спонтанність, вона все рівно щодня намагається чогось досягти. Для одних ціль – пробігти марафон, а інші зосереджуються на тому, щоб отримати гарний грошовий потік.

Як перетворити мрію на мету, а мету на реальність? Згідно науковим дослідженням будь-яка чітко визначена мета має відповідати п’яти конкретним умовам. Чим складніше та важливіше завдання, тим більше варто його планувати відповідно до рекомендацій психологів. Іноді людина зазнаєте невдачі лише тому, що ігнорує якусь із п’яти конкретних умов.

  1. Точність і доречність  встановлення мети

Для початку потрібно точно визначити, чого ви хочете досягти. Звучить банально? Але якщо добре подумати, так воно і є. Більшість цілей зазнають невдачі тому, що їх мета визначена дуже широко і не конкретно. Наприклад, що означає стати заможним? Або, як збільшити  доходи? Тут потрібно більше точності і конкретики.

  1. Розумні цілі: визначення пріоритетів

Тут, наприклад, стане у нагоді старий добрий SMART для планування та досягнення своїх цілей. SMART являє собою основні принципи постановки конкретних, і обмежених у часі цілей. Технологія розумних завдань дає можливість дотримуватись важливих принципів процесу встановлення таких цілей, як чіткість і визначення пріоритетів.

  1. Завдання: навчитися заробляти гроші

В трактатах психологів зазначено, що у 90% випадків однієї конкретної мети недостатньо для досягнення успіху. Потрібен ще один елемент – виклик. Без цього складно знайти впевнену мотивацію.

Знову ж таки, це звучить просто, але на практиці виявляється складніше. Чому? Тому що людей не мотивує як надто складна, так і надто легка мета.

  1. Прихильність

Для досягнення фінансової мети також потрібне відповідне зобов’язання. Особливо у довгостроковій перспективі. Протягом кількох тижнів або навіть місяців ви зможете працювати над метою, яка в середньому вас заводить, але в довгостроковій перспективі вам знадобиться солідна порція мотивації.

Психологи пропонують звернути увагу на два додаткові елементи: процес та інтенсивність.

1). Процес – це весь перебіг досягнення мети. Якщо ви хочете зберегти відданість справі, вас має мотивувати не лише нагорода, яка прийде наприкінці. Все, що відбувається по дорозі, також важливо. Наприклад, якщо ви хочете створити бізнес і розкрутити особистий бренд за допомогою блогу, то вам потрібно щоденно писати і ділитися своїм досвідом, а не просто перспективою стати «визнаним бізнесменом».

2). Інтенсивність, у свою чергу, підкаже вам, який темп собі встановите. Ви можете щодня розміщувати рекламу у соціальних мережах, що зазвичай покращує результати, але ви швидко перегорите. Занадто багато зобов’язань також не допомагає.

  1. Внутрішній контроль

Регулярно перевіряйте витрати. Дуже часто люди, які мають пристойні доходи, примудряються ледве виживати. Визначайтеся з покупками, чи потрібні вам речі, які ви купуєте, чи часто берете кредити і т.д.

Тут можна застосувати як мінімум 3 методи:

1). Для обліку та аналізу своїх витрат рекомендується завести журнал доходів та витрат. Для цього можна примінити мобільні додатки. Таким чином, ви підвищуєте мотивацію та допомагаєте контролювати ситуацію.

2). Спосіб підтримувати гарний ритм – це вести щоденник. Завдяки цьому   ви кожен день зможете записати кілька висновків.

3). Робіть щотижневий огляд. Подумайте, що працює, а що можна покращити. Перевірте, на якому етапі ви знаходитесь у досягненні своїх цілей, і при необхідності втручайтеся.

  1. Складність процесу

Останній елемент мети, на який варто звернути увагу- це її складність здійснення. Люди часто терплять невдачу, тому що відчувають себе дуже пригніченими. Намічаєте чергове завдання, але воно виявляється набагато складнішим, ніж думали. Тому, крім всеосяжної мети збільшити грошові потоки, варто визначити дрібніші етапи, з яких вона складається. Наприклад, збільшення грошового потоку на 25% до кінця року слід розбити на місячні або навіть щотижневі цілі.

Резюме

Як би там не було, але тим не менш, важливо дотримуватися здорового глузду і правильного підходу. Ціль не повинна стати нав’язливою ідеєю або мукою і повинна відповідати вашим навичкам або досвіду. Було б весело пробігти марафон, але якщо ви новачок у бігу, ви не зможете пробігти його за три місяці. Так саме і в бізнесі, якщо ви профан, то бажання в мить стати мільйонером так і залишиться у ваших мріях.

Постановка цілей – як це зробити правильно

Бізнес в інтернеті – як створити інтернет-магазин

Купівля готової компанії в офшорі