У чому подібність між криптовалютами та золотом

Нещодавнє зниження курсів криптовалюту сталося одночасно зі зниженням цін на золото. Навряд чи це збіг. Ні криптовалюти, ні золото не можуть гарантувати безпеку. Такі серйозні хвилювання були викликані панікою на світових ринках, а причиною стали різні події у світі.

Ця ситуація змушувала інвестиційні фонди виснажувати свої резерви, оскільки вони мали обов’язок якось компенсувати втрати на аукціонних ринках. Досі золото зміцнювалося у кризових ситуаціях, оскільки обережні інвестори переводили готівку у дорогоцінний метал, тим самим збільшуючи його вартість.

У чому подібність між криптовалютами та золотом

Досі всі ставилися до криптовалютів однаково, вірячи в їхню непохитну позицію на ринку. Спалах епідемії підтвердив стабільність та достовірність деяких теорій. Золото має фізичну цінність, цифрові криптовалюти, та їх курси досить постійні. Зазвичай поведінка цих двох перевізників є симптоматичною для глобальної ситуації.

Досі всі кризові ситуації у світі, такі як загроза війни чи економічна криза, викликали зростання курсів як криптовалюти, і золота. Отже, дивлячись на ситуацію у світі, слід очікувати, що інвестори перейдуть із фондового ринку на ринок золота та криптовалюти.

Можливо, перші рухи були викликані незвичайною ситуацією заморозки ринків. Золото та криптовалюти – найкраща диверсифікація для інвесторів.

Все це, однак, прогнози, що ґрунтуються на аналізі минулих років, а поточна світова ситуація нова і унікальна, тому інвестиційні ринки реагують імпульсивно та непередбачувано. На думку аналітиків, майбутній халвінг також є причиною напливу тих, хто цікавиться біткойном.

Золото – це товар, який має забезпечити достаток у найкращі часи, тому під час кризи атавізм змушує нас купувати цю руду. Таким чином кількість покупців перевищує кількість продавців, збільшуючи свою ціну. Золото має цінність саме собою і зберігає її протягом тривалого часу.

Хоча Біткойн є продуктом нового часу, мало що можна сказати про його майбутнє. Технологія його існування начебто непохитна, але в майбутньому можуть з’явитися нові та більш технологічні способи фінансування та інвестування, а оскільки це віртуальний продукт, важко бути на 100% впевненим у його довговічності.

Підсумовуючи, можна сказати, що золото та криптовалюти є основою нової грошової системи, яка матиме вирішальне значення для фінансування, інвестування та спекуляцій у майбутньому.

Біткойн, безумовно, менш стабільний продукт, ніж золото, оскільки він торгується 24 години на добу, і багато може змінитися. Коли справа доходить до зберігання криптовалют, вони набагато простіші за золото. З іншого боку, біткойн набагато мінливіший у ціні, ніж золото, тому цей метал вважається безпечним притулком. Проте, дивлячись на динамічну ситуацію у світі, найкраще диверсифікувати портфель та мати обидва продукти.

Оскільки криптовалюти не контролюються державою, вони розглядаються з погляду маркерів соціальних та економічних настроїв.

Обидва продукти, ймовірно, стануть хорошим страхуванням у постпандемічний період, коли поведінка економіки та політичних систем може бути нестабільною, а фондові біржі стануть чудовим місцем для спекулятивної діяльності.

Як розрахувати ризик портфеля акцій

Як написати хорошу статью для сайту

Як правильно спланувати офісний переїзд

Добавить комментарий