Шлях до душевного спокою під час пандемії

Ми живемо в дуже нестабільний час, коли важко планувати вихідні, не кажучи вже про наступний місяць. Схоже, багато хто з нас переходить від відчуття деякого комфорту в хаосі до відчуття невизначеності та занепокоєння, тому що ми більше не знаємо, як довго це триватиме. Через невизначеність легко повернуться до старих звичок, які не принесуть користі.

На початку пандемії люди стали більше спати, ніж зазвичай, пропускати вправи та медитацію, які є частиною повсякденної діяльності багатьох людей. Люди повернулися до своїх старих звичок і почали помічати різницю у своєму тілі та розумі. Багато хто почував себе більш тривожним і наляканим, набирати вагу і відчував втому протягом дня. Ці симптоми ненормальні; тіло потребує послідовності та уваги, щоб добре функціонувати.

Може знадобитися час і рішучість, щоб повернутися до своїх здорових звичок, але все ж таки заради гарного самопочуття варто спробувати.

Шлях до спокою під час пандемії

В Інтернеті можна знайти безліч порад про те, як почуватися заземленим, залишатися здоровим, зменшити занепокоєння та навчитися приймати цю нову реальність нормою. У статті наводиться кілька аюрведичних порад, які можна використовувати, щоб залишатися стабільним та розумним протягом усієї пандемії.

Поради щодо повернення до рівноваги

Потрібно замислитись, що подобається у здоровому способі життя.
Це почуття спокою та безтурботності, яке людина має відчувати, коли закінчує свій ранковий розпорядок. Це почуття має зберегтися на весь день, що залишився.

У багатьох стало популярним ведення щоденника. Людина відчуває, що має безпечне місце, щоб висловити себе так, як вона хоче, і щиро висловити свою думку без осуду, хоча і на папері.

Вживання заспокійливого чаю

Можна використовувати комбінацію ромашкового та рожевого чаю, коли людина відчуває занепокоєння чи гнів, тому що обидва чаї заспокоюють розум та травну систему.

Також можна пити коріандр, кмин та фенхель у склянці теплої води. Ця проста формула допомагає впоратися з будь-якими симптомами травлення, такими як гази, здуття живота, тяжкість і загальне почуття втоми, оскільки вона стимулює роботу травної системи. Добре пити його перед їжею, особливо на обід.

Ще один із чаїв – вода з додаванням меленого кардамону та гвоздики. Можна використовувати менше ніж 1/7 чайної ложки на 700мл. води та пити її протягом дня. Це охолодний напій, що покращує травлення, якість шкіри, здоров’я печінки та зубів, а також запобігає утворенню газів.

Потрібно знайти час, щоб зайнятися будь-яким розслаблюючим і приємним заняттям. Можна спробувати перед сном почитати цікаву книгу, яка принесе спокій. Це допоможе заблокувати небажані думки, які не дають заснути ночами.

Найголовніше, залишатися розсудливим і бути добрим до себе та інших.
Це час нестабільності, і нам потрібно залишатися разом і залишатися здоровими, щоб допомогти тим, хто цього найбільше потребує.

Як навчитися висловлювати свої думки

Як викласти фото в Інстаграмі з комп’ютера

Як пройти співбесіду на роботу

Комментарии 1

Добавить комментарий