Що допомагає розвивати фантазію?

Людина, геть-чисто позбавлена ​​фантазії, навряд чи радіє цій обставині. Зазвичай на відсутність фантазії страждають дорослі і серйозні люди — у дитинстві кожен з нас міг і вмів фантазувати. А потім, з роками, це мистецтво пішло разом із дитячою безпосередністю та вірою у казки.

На перший погляд здається, що це цілком нормальне явище – дорослі серйозні люди начебто і не повинні надто далеко відриватися від реальності.

Але це не зовсім так — людям, геть-чисто позбавленим фантазії, в сучасному світі живеться досить складно, адже їм важко переключатися з роботи на відпочинок, а потім знову повертатися до трудових буднів.

Що допомагає розвивати фантазію

До того ж, відсутність добре розвиненої уяви та фантазії може стати на заваді збереженню любовного чи сімейного союзу. У креативних парах сварки та конфлікти відбуваються набагато рідше, адже вони завжди можуть придумати щось нове, що здатне оживити та урізноманітнити їхнє спільне життя.

Тому є сенс спробувати розвинути у собі фантазію, використовуючи при цьому нескладні прийоми та способи, про які ми розповімо в цій статті.

Перше, про що хочеться відразу сказати всім, хто бажає розвинути свою уяву — якщо у вас є така можливість, то виконуйте всі запропоновані нижче рекомендації разом з дітьми, які в силу свого віку ще не розучилися мріяти і фантазувати.

У союзі з дітьми досягти поставленої мети вам буде набагато легше.

Отже, почнемо. Перша порада, яка допоможе вам знову знайти здатність уявляти, говорить про те, що вам потрібно почати якнайбільше читати. Чудово, якщо це буде фантастична література.

Якщо ж ви не любите фантастику, читайте те, що ви любите. Підійдуть навіть дитячі казки, які ви можете читати разом із дітьми. Але, щоб розвивати фантазію, вам потрібно буде не тільки прочитати книгу або розповідь, але й придумати до неї продовження. Це можна робити як разом із дитиною, так і окремо, а потім обговорити кожен із варіантів.

Почніть вести свій особистий щоденник чи блог. Не хвилюйтеся з приводу того, що ваша літературна мова, якою ви станете викладати ваші думки, далека від досконалості – це не важливо. Про що треба писати? Пишіть про все, що вас турбує — викладайте те, як пройшов ваш день, і записуйте плани на майбутнє. Це не тільки допоможе розвинути вашу фантазію, а й упорядкує ваші думки, можливості та бажання, що також непогано.

Спробуйте хоча б іноді впадати у дитинство та почніть грати в ігри. Звичайно, це потрібно робити в кампанії або разом із вашими дітьми чи родичами. Не дуже важливо, у що ви гратимете — нехай це будуть навіть дитячі ігри. Важливіше, щоб вас захоплював сам процес гри та спілкування з вашими друзями чи близькими.

Для розвитку уяви і фантазії вам знадобиться нових знайомих, причому, дуже бажано, щоб вони були зовсім на вас не схожі, і їх погляди на життя відрізняються від ваших. Спілкування з ними і такий контраст допоможе вам дивитися на життя по-іншому, що також сприятиме досягненню поставленої мети.

Спробуйте внести нотку новизни у вашу робочу обстановку і спочатку оновіть ваш робочий стіл, проявивши фантазію. Намагайтеся виявляти її у всіх сферах вашого життя – у роботі, відпочинку, у побуті, у спілкуванні з друзями та близькими, і, звичайно ж, у особистому житті.

Навіть якщо ви не вважаєте себе творчою особистістю, спробуйте зробити щось своїми руками. Для початку підійдуть навіть дрібниці – наприклад, це може бути підставка для олівців, прихватка для кухні або горщик для квітів.

Якщо у житті ваших родичів чи друзів наближається якесь свято, то не поспішайте придбати для них магазинні подарункові набори чи подарункові сертифікати. Зробіть для близьких людей презенти своїми руками, проявивши цим свою любов до них.

Радуйте своїх колег, рідних чи дітей креативними та придуманими вами подарунками – навіть якщо їхня якість бажатиме кращого, їм буде приємно, а ваша фантазія поступово розвиватиметься, що й потрібно.

Намагайтеся якнайбільше і частіше відвідувати громадські місця, наприклад, ходіть разом із друзями на виставки, на спектаклі, на фільми або в театр.

І, звичайно, потім обговорюйте побачене — це також сприятиме розвитку вашої уяви.

Як правильно привернути увагу оточуючих

Навіщо потрібне ораторське мистецтво

Як заробити на Facebook ( 5 працюючих способів )

Комментарии 1

Добавить комментарий

error: Вміст захищений!!