Реальний заробіток на коментарях та відгуках

На ринку копирайтингу є багато порталів, які дозволяють своїм користувачам створювати та продавати тексти. Це дає можливість заробляти гроші на написанні статей, відгуків, рецензій та коментарів. Використовуючи різні сервіси онлайн, цей спосіб заробітку дуже зручний. Людина не витрачає час на пошуки індивідуальних замовлень та способів розрахунків з клієнтами. Прочитайте статтю та дізнайтесь, як почати заробляти на написанні відгуків та коментарів.

Як заробити в інтернеті на відгуках та коментарях: 3 перевірені біржі

Реальний заробіток на коментарях і відгуках

У статті йтиметься, як заробляти в інтернеті на написанні коментарів та відгуків. Комусь такий спосіб заробітку сподобається. Тому в статті буде зроблений відгук на три найкращих сайтів для заробітку на коментарях та рецензіях.

1.Отже, перший сайт називається «Vseotzyvy»

Тут можна писати відгуки до чого завгодно, можна вибирати за категоріями, їх тут величезна кількість. Є свій пошуковик, можна ввести в пошук, наприклад, назву телефону або телевізора чи фітніс браслета, та чого завгодно.

Але найголовніше перед тим як почати писати відгуки, необхідно прочитайте правила сайту, що тут взагалі можна писати, щоб знати, які відгуки як писати і за які відгуки будуть нараховуватися бонуси.

Як радять досвідчені користувачі сайту, найпростіше писати відгуки до фільмів. Для цього переходите у відповідний розділ «Фільми та кіно», знаходите якийсь фільм, навіть не обов’язково його дивитися. До речі, тут встановлено три категорії фільмів:

• найкращі;
• нові;
• популярні.

Можете щось вибрати, наприклад, новинки. Вибираєте фільм, може бути такий що ви його не дивилися, то можна скористатися іншими відгуками, тобто, прочитати пару відгуків, щоб зрозуміти що до чого, після цього придумати свій який-небудь відгук. Головне, щоб він виглядав як справжній.

Далі натискаєте на опцію «Написати відгук», вибираєте якесь кіно, далі ставите загальну оцінку, ще можна ставити оцінку за інтерес, сюжет, гру акторів, декорації.

Далі опція «Однією пропозицією», тобто якби ваш відгук обмежувався одним реченням, щоб ви про нього сказали. Можна написати, наприклад, прекрасний фільм, все сподобалося тощо. Далі, обов’язково читаєте вимоги і потім пишете сам відгук.

Він повинен бути розгорнутий, зрозумілий і найголовніше, за правилами сайту він має бути докладним і не менше 250 символів. У формі для відгуку стоїть лічильник, де видно скільки символів написано. Тож нічого складного.

Далі у спеціальній формі потрібно вказати двома словами перевагу. Наприклад, сподобалася гра акторів або сподобався сценарій, можна вказати недоліки. Далі вибираєте опцію «Зберегти відгук».

Потім він проходить модерацію. Якщо все добре, то коли його хтось буде переглядати та ставити лайки, вам за це нараховуватимуться бали, які потім виводите на свою картку вже грошима.

Чи пройде модерацію відгук, чи ні, ви про це у будь-якому випадку будете знати. Важко сказати скільки платять за відгук, бо завжди по-різному, дивлячись який відгук, як написано, якщо розгорнуто та цікаво, то звісно платити будуть більше. Взагалі на цьому сайті можна побудувати пасивний дохід. Тобто, відвідуєте сайт, залишаєте відгуки, потім їх періодично переглядають люди, ставлять лайки, пишуть коментарі за все це вам платитимуть гроші.

Спочатку тут платять у бонусах які потім можна вивести на карту свого банку. Накопичуєте, наприклад, 4000 бонусів – це виходить 500 рублів виводите їх на банківську карту.

2. Наступний сайт називається «Otzovik»

Цей сервіс в принципі точно такий же як і попередній але тут вже платять зразу в рублях, ніяких балів немає, тобто зароблені рублі потім можна буде вивести на веб мані гаманець. Цьому сайту вже 9 років, і це багато про що говорить. Для початку роботи проходите реєстрацію. Вона проста, не заслуговує на увагу. Потім починаєте заробляти гроші. Так само шукаєте обєкт до чого залишити відгук, можете вибрати категорію або ж у пошуковику набрати назву товару чи фільму.

3. Work-Zilla – найкращий сайт для відгуків

Це дійсно придатний сервіс для заробітку онлайн, він серйозно відрізняється від двох попередніх взагалі – це біржі фріланса. Взагалі тут заробити можна не тільки на відгуках, тут дуже багато різноманітних оплачуваних завдань, кожне завдання вартістю від 100 рублів, але тут найчастіше написання відгуків.

Наприклад, за відео-відгук можна отримати 200 рублів і до того ж завдання займе небагато часу.

Але тут, щоб почати заробляти, потрібно спочатку купити передплату, а потім можна заробляти.

Загалом, заробляти на цьому сайті можна досить добре, завдання постійно з’являються і платять тут добрі гроші. Передплата коштує 390 рублів. А заробити можна від 20 тисяч рублів на місяць, і навіть більше.

Де написати якісний коментар, щоб клієнти стали в чергу

Окрім відгуків в Інтернеті можна заробляти на написанні коментарів. Комусь здається, що це не дуже ефективний спосіб, зате він дає стабільний дохід. Підходить людям, які не мають достатнього досвіду в копірайтингу, щоб писати розгорнуті статті. Постає питання: кому потрібні коментарі?

Виявляється, що якісно написаних коментарів потребують підприємці. Їх також нерідко потребують різні форуми для пожвавлення та підтримки застиглих тем. А також блогери для розкручування рекламних постів у блогах.

У багатьох випадках найняті коментатори самі створюють питання і відповідають, втягуючи в дискусію нових людей. Таким чином підвищується трафік на блог.

Як стверджують заповзятливі люди, один тямущий коментатор щодня може залучити на блог до 20 людей. А чим більше трафік у блогу, тим більше рекламодавців замовлятимуть рекламу.

Яскраві та живі коментарі допомагають продавцям різних товарів, привернути увагу до продукції. Як правило, коментатори переважно розхвалюють товар, наводять масу переваг і рекомендують його покупцям. Нерідко добрі коментарі розкручують нові категорії товарів.

Як знайти замовників для роботи коментатором

Звичайно у зв’язку з конкуренцією в інтернеті на будь-яку грошову роботу онлайн, пошук замовників не просте заняття. Роботу з написання коментарів можна знайти на біржах фрілансу, на сайтах працевлаштування та на біржах копірайтерів. Зараз на ринку мають попит саме біржі коментарів. На щастя їх щороку стає дедалі більше, наприклад:

1). Advego – найчисленніша і найпопулярніша біржа копірайтерів. Тут не тільки можна купити готові статті, але й можна замовити блок статей на тему сайту. Сервіс пропонує послуги з написання коментарів.

2). QComment – біржа коментарів, якою користуються підприємці для просування своєї справи в інтернеті. На біржі багато виконавців замовлень, які пишуть відгуки та коментарі на різні теми. Завдяки цьому користувачі одержують грошову винагороду, а підприємці підвищують репутацію своєї компанії.

3). Forumok – це сайт, який спеціалізується на написанні коментарів для соціальних мереж, сайтів та блогів.

Залежно від сервісу можуть змінюватися правила пошуку замовлень. Але, в принципі, методика скрізь однакова: одні люди розміщують завдання, інші їх виконують. Якщо виконавцю вдасться добре зарекомендувати себе, то згодом у нього будуть постійні замовники.

Як набрати першу 1000 підписників в Тік Ток з нуля

Накрутка лайків в Інстаграм безкоштовно

Як накрутити підписників в Інстаграм безкоштовно

error: Вміст захищений!!