Простий заробіток на YouTube каналах

YouTube – затребуваний майданчик для заробітку. Але щоб отримувати прибуток таким чином, потрібно спочатку створити канал і підняти його популярність. А це процес забирає чимало часу та сил. Деякі люди приймають рішення, купувати вже готові канали, щоб одразу почати отримувати з них прибуток.

На створенні таких каналів та подальшому їх продажу можна заробляти хороші гроші. Для початку потрібно завести новий канал, заповнити всю інформацію, вставити відповідну тематику, фотографію. А потім заповнити його контентом.

Щоб канал швидко набирав популярність, контент на ньому має бути цікавим та затребуваним.

Простий заробіток на YouTube каналах

І найпростішим способом отримання такого контенту є стрими. Стрім – це пряма трансляція блогера або каналу.

Для наочності можна в пошуку YouTube можна знайти стриму популярних блогерів і переконатися, яка там активність під відео та в коментарях.

Але є нюанс, щоби пряму трансляцію дивилася велика кількість людей, потрібно бути медійною, відомою особистістю. Нові блогери без імені, мало кому цікаві. Що ж робити?

А все дуже просто. Можна робити нарізки зі стриму різних блогерів і об’єднувати в один стрим. Вести можна пряму трансляцію як з телефону, так і з комп’ютера. Як це зробити, можна дізнатися з Інтернету, вбивши відповідний запит у пошукову систему.

Деякі люди завантажують чужі стрими і починають транслювати їх своїм каналом. Але слід брати контент лише у популярних блогерів з аудиторією від одного мільйона людей. Бажано вказувати посилання на першоджерело, це допоможе уникнути блокування профілю. Безпечнішим варіантом буде не просто трансляція чужого стриму, а обговорення. В цьому випадку потрібно дивитися чужий стрим і висловлювати свою думку на те, що відбувається. Це не вважається порушенням авторських прав.

Дуже важливо мати стабільне інтернет з’єднання, щоб трансляція не припинялася і не змушувала глядачів писати гнівні коментарі, ставити дизлайки та йти.

Щоденні трансляції допоможуть швидко зібрати цільову аудиторію, а також лайки, перегляди та іншу активність.

Початківець зіштовхнеться з такою проблемою, як неможливість проводити прямі трансляції. Потрібно дотриматися деяких умов і набрати 1000 передплатників, для відкриття цієї можливості.

Тому спочатку потрібно просто робити нарізки чужих стриму і викладати на своєму каналі. 1000 передплатників наберуться у строк від 1 до 3 місяців.

Процес можна значно прискорити, купивши передплатників на спеціальних сервісах накрутки. Але треба розуміти, що дешеві передплатники дуже низької якості, а нормальні коштуватимуть досить дорого. Є велика ймовірність, що дешеві передплатники спишуть і гроші будуть витрачені даремно.

Набравши популярності каналу, можна подумати про його монетизацію.

Перший спосіб це партнерські програми. Вони зараз є під будь-яку нішу.

Принцип роботи із нею простий. Потрібно визначитися з напрямком, зареєструватися, отримати своє рекламне посилання та просувати його в інтернеті. За кожну зроблену за цим посиланням покупку або замовлення послуги нараховуватиметься прибуток.

Рекламувати можна інтернет-магазини, сервіси по створенню сайтів, якісь послуги, онлайн-кінотеатри, ігри, банківські пропозиції. Головне зрозуміти, що цікаво аудиторії каналу.

Другий спосіб – це перенаправлення трафіку у власні соціальні мережі.

Наприклад, у Вконтакті або Telegram, а вже там, щось рекламувати. За бажанням можна продати цей трафік чужим спільнотам. Тоді потрібно буде вказувати посилання під своїми відео на чужі спільноти, які сплатили за покупку трафіку.

Третій спосіб – продаж каналу.

До цього способу рекомендується вдаватися тільки якщо канал не приносить належного прибутку або терміново потрібні гроші. Вартість каналу з 1000 – 2000 передплатників буде починатися від 4000 рублів. І чим активнішою буде аудиторія, тим вищою буде ціна. У деяких випадках ціна може досягати до 20 000 тисяч рублів. Але накрутка легко обчислюється, тому продати накручений канал за таку ціну не вдасться.

Продаж потрібно здійснювати тільки через перевірені біржі, що дорожать своєю репутацією. Бажано користуватися послугами Гаранта, щоб не бути ошуканим. Для швидкого продажу рекомендується розміщувати своє оголошення на форумах, дошках оголошень, соціальних мережах та інших біржах.

Настійно рекомендується робити відразу кілька таких каналів і вести їх паралельно, якщо один із каналів заблокують. Не створюйте кілька каналів в одному акаунті, якщо один канал потрапить під блокування, то всі інші полетять за ним слідом. 1 канал один обліковий запис.

Працюючи за такою схемою, згодом можна вийти на стабільний дохід і забути про всі фінансові труднощі.

Як заробити на вирощуванні оливкових дерев

Я заробляти на біткоін-кранах з телефону

Інвестор новачок – поради від експертів