Накрутка лайків в Інстаграм безкоштовно

Навіть новачки соціальних мереж знають, що кількість лайків на сторінці в Інстаграмі грае величезну роль. Однак користь від них лише у тому випадку, коли вони проставлені активним живим користувачем, а не ботом. Тому головна мета будь-якого облікового запису – це запросити якнайбільше відвідувачів і попросити їх ставити лайки на публікації. У статті знайдете найпопулярніші та перевірені блогерами способи отримання лайків, використовуючи для цієї мети спеціальні сервіси. Але особлива увага приділена способам отримання лайків безкоштовно, правильними діями на своїй сторінці Instаgram

Як накрутити лайки, застосовуючи платні послуги

Так, використання спеціальних сайтів по накрутці лайків не тільки на сторінку в Instаgram, а й на сторінку в Facebook – це найшвидший спосіб отримання гарного результату. Тому новачки відразу з нуля набирають багато лайків в Інстаграмі, використовуючи різні сервіси. Принцип роботи цих сайтів різний, десь людина платить за те, щоб на сторінці натискали кнопку «Мені подобається», десь купує ботів, але результат завжди один – цифра лайків на публікаціях зростає.
Представляємо ТОП сервіси, які чесно працюють і їм можна довіряти.

1). Socpublic – це найпопулярніший букс, на якому працює багато новачків. Вони погоджуються виконувати дешеві завдання. Ось вони й будуть із задоволенням ставити вам лайки, якщо ви їм платитимете. Вартість лайку від 50 копійок.

2). Unu – це популярна біржа, де можна заплатити за прості завдання, наприклад, поставити лайк на фото, і користувачі цього сайту швиденько виконають цю роботу.

3). TaskPay – це сервіс для користувачів, які хочуть виконувати платні завдання. Він підходить як для користувачів, так і рекламодавців, які хочуть купити платні кліки на свою сторінку Instаgram.

4). VKserfing – це сайт для накрутки показників облікових записів у соціальних мережах. Він підходить і для користувачів, що заробляють там гроші та для рекламодавців, які купують там кліки на контент.

Але, експерти радять цим не зловживати, оскільки використовуючи накрутку не видно реальної картини про кількість активних людей в якості підписників. Така накрутка створює ілюзію благополучного акаунта. Тому не варто цим способом постійно користуватися, якщо хочете мати робочий обліковий запис, здатний приносити гроші.

Як отримати лайки безкоштовно

Накрутка лайків в Інстаграм безкоштовно

Сервіси накрутки лайків – це інструмент, який дозволяє в простий спосіб отримати бажані лайки на свій ресурс, але не єдиний. Є й інші способи, як набрати лайки в Інстаграм без накрутки. Вони теж допоможуть залучити аудиторію до вашого ресурсу та заодно збільшити кількість підписників в Instаgram. Решта вже залежить від того, як ви ведете свою сторінку, від якості контенту, гарного оформлення тощо. Ось що радять фахівці.

1. Створюйте безневинні хайпи

Слідкуйте за новинами в інтернеті та в соціальній мережі і створюйте на їх основі цікаві пости, висловлюйте свою позицію, діліться своєю думкою. Якщо ви раніше за всіх зреагуєте на цікаву новину, то зможете зібрати активних відвідувачів до свого проекту. Однак підхід до хайпа повинен бути невинним, щоб не обговорювати людей, які потрапили в біду. Як радять психологи, не потрібно отримувати вигоду на чужому нещасті. Не хайпіть людей у яких сталася трагедія. Краще запрошуйте людей на свою сторінку, розмістивши єдине посилання на сайті або в інших своїх акаунтах соціальних мереж.

2. Беріть участь у чатах

Чати активності – це спільноти, в яких тусуються користувачі мережі, які бажають отримати взаємні лайки чи коментарі. Процес виглядає таким чином: ви ставите лайки своїм шанувальникам і друзям, вони у відповідь ставлять лайки вам. Таких користувачів можна знайти у Інстаграм, але краще їх шукати в Telegram, там багато подібних чатів.

Можна скористатися інструментом «Інсташпіон», який надає користувачам сервіс Zengram. Використовуючи цей інструмент, ви легко зможете обчислити, хто вам лайкая, при цьому людина не дізнається, що за нею стежать. Щоб знайти цю функцію, заходьте в меню, виберіть опцію «Мої акаунти», далі в додаткових сервісах шукайте інструмент «Інсташпіон».

3. Тісно спілкуйтеся і наслідуйте успішних людей

Якщо у вас з’явилося бажання стежити за своєю «цільовою персоною» та взаємодіяти з нею, тому переконайтеся, що ви чітко уявляєте, хто ваша цільова аудиторія, що їм подобається, а що не подобається, що робить їх щасливими та сумними. Це також допоможе вам чітко визначити, який контент ви повинні публікувати. Використовуйте функцію пошуку та виявлення, щоб знаходити акаунти в тій же ніші, що й ви, підписуйтесь на них, лайкайте їхні фотографії, надсилайте їм прямі повідомлення, встановлюйте зв’язок. І побачите, як вони підуть за вами у відповідь просто тому, що ви їм теж сподобаєтеcь.

Ви також можете подивитися в розділі «Параметри» Instagram, що ваші друзі з Facebook або Twitter роблять у Instagram, за умови, що ви зв’язали свої облікові записи. Ви навіть можете запросити їх прямо з Facebook на свою сторінку.

4. Перехресне просування облікового запису

Блогери зі стажем дуже добре розкручують свою сторінку в Instagram. Вони розміщують невеликий віджет Instagram на своєму блозі. Просувають свій профіль у Твіттері та Facebook, встановивши там прямі посилання на свій Instagram. Для підприємців Instagram найактивніший і найсильніший канал у соціальних мережах і вони його широко просувають. Ще один дієвий спосіб перехресного просування – це об’єднання з впливовими особами своєї ніші. Або навіть із місцевими компаніями, щоб взаємно розкручувати одне одного.

5.Не забуваймо про хештеги

Правильні хештеги – це умовний магніт для користувачів, тому пишіть їх постійно і робіть це правильно. Експерти рекомендують ставити «хештеги з довгим хвостом». Приблизно так, як пишите ключові слова з довгим хвостом під час оптимізації контенту. На такий спосіб добре реагує пошукова система. Що б ви не робили з хештегами, завжди використовуйте їх професійно, якщо хочете знайти активних підписників, які постійно відвідують вашу сторінку.

Щоб зацікавити аудиторію, ви повинні спочатку зацікавитись ідеєю взаємних стосунків. Досліджуйте Instagram, лайкайте картинки, коментуйте їх. Взаємодія призводить до спілкування, можливості висловити свою щирість та привернути увагу людей до стрічки. Можливо, ви відчайдушно хочете слідувати за всіма і з ким завгодно, але завжди краще пам’ятати про категорію та обрану нішу, коли ви шукаєте друзів. Ваші шанувальники потенційно повинні збільшити ділові відносини – інакше вони ні на що не годяться.

Візьміть участь у чаті, де приблизно 50-70 учасників. Так більше ймовірності, що люди, з якими ви спілкувалися, не будуть повторюватись, тоді у вас будуть лайки від різних користувачів. Досвідчені фахівці радять не вступати до чату з 10 людьми. Ви не зможете активно працювати зі всіма учасниками.

Як накрутити підписників в Інстаграм безкоштовно

Заробіток грошей в Інтернеті на іграх

Як заробляти в ТікТок – 5 найкращих способів

error: Вміст захищений!!