Купівля готової компанії в офшорі

Готова офшорна компанія – це неактивний бізнес, зареєстрований на території офшорної зони. Документи компанії вже готові до переоформлення, єдине, що потрібно – відвідати офіс компанії, яка займається продажем готових компаній.

Основна перевага покупки готової компанії в тому, що в офшорній зоні можна швидко оформити.

Купівля готової компанії в офшорі

За один день можна переписати фірму нового власника. А ось на реєстрацію нової компанії доведеться чекати 2-3 тижні, іноді потрібна присутність власника для реєстрації.

Купити офшорну компанію можна не лише з усіма потрібними документами, а й із персоналом. Це дозволить власнику одразу розпочати діяти. Якщо конфіденційність немає особливого значення, то власника переоформляється управління, він стає акціонером і директором підприємства.

При покупці офшорної компанії власник отримує свідоцтво про реєстрацію компанії, установчий договір, статут, рішення про призначення директора, друк та інші необхідні документи. Документ може мати різні назви залежно від країни.

Щороку відбувається сплата податків, тому слід звернути увагу на дату реєстрації компанії. Якщо між датою реєстрації та датою покупки минув значний час, то новому власнику потрібно буде набагато раніше сплачувати податки. Якщо компанія зареєстрована більше року, то покупка коштуватиме дорожче, оскільки потрібно буде платити за кожен рік існування компанії.

Нестача готової компанії в тому, що не можна самостійно вибрати назву. Але недолік можна вважати перевагою. У деяких країнах існують обмеження щодо назви, а якщо назва вже готова, вона відповідає законодавству. Покупку компанії краще довірити професіоналам.

Навіщо потрібні офшорні зони?

Види банківських рахунків для офшорів

Офшорні схеми: як спосіб підвищити дохід бізнесу