Створення потоку грошової енергії та залучення капіталу

Гроші, як і інші речі, мають енергію, яка існує за своїми законами. Купюра чи монета – це матеріалізована енергія, яку людина тримає у руках. Він може ним управляти: відштовхувати, втрачати, залучати, збирати, дарувати, жертвувати.

Потрібно пам’ятати, що просто так розбагатіти не вдасться.

Створення потоку грошової енергії та залучення капіталу

Однак, можна пройти шлях від бажання до втілення та налаштуватися на залучення статків, створити потужну енергію тяжіння фінансів. Для цього треба попрацювати над собою.

— Очистити свій будинок. Очистити полиці та кути від непотрібних старих речей, розпродати по можливості. Гроші йдуть до грошей, а відвертий мотлох краще просто викинути. Раритетне і дороге майно, що дісталося у спадок, можна залишити, якщо воно не викликає негативних емоцій. Утримувати житло в чистоті, не допускати протікання кранів, не виносити сміття в сутінках.

— Чітко уявляти мету. На що потрібні гроші та куди витратиться сума. Не просто мріяти про великі доходи, а подумки конкретизувати, візуалізувати мрію. Найчастіше всесвіт надає шанси заробити, вигідно вкласти чи примножити капітал, але з дарує просто так величезні суми. Гроші притягуються до активних, успішних та рішучих людей.

— Гроші люблять рахунок та дбайливе ставлення. Гаманець має бути охайний без зайвих паперів та чеків. Купюри не можна м’яти, бруднити, надривати, носити в кишенях. Ідеально зберігати у розправленому вигляді за зростанням. Їх бажано часто перераховувати, розумно контролювати витрати, але небажано підбивати витрати або перераховувати купюри після заходу сонця.

— Думати позитивно та не хвалиться заробітком. Чи не заздрити чужому достатку, не вимовляти фразу «Немає грошей» і подібні. З кожного доходу поповнювати особистий запас. Відкладати, наприклад, 10% від отриманої суми, створюючи так звану «Подушку безпеки»

— Не позичати. Якщо неможливо відмовити тому, хто просить, то слід давати купюри правою рукою в ліву. Не позичати і не позичати у свята, неділю, понеділок та вівторок.

— Благодійність. Вкладення повертаються, якщо жертвувати потреби іншим або допомагати близьким. Однак варто це робити з радістю та легкістю, не шкодуючи про витрачену монету. Всесвіт не скасовує «Ефект бумерангу».

— страх втрати. Чи не бояться купувати дорогі речі для особистого комфорту. Відома приказка говорить «Скупий платить двічі». Зайва економія – це великий шанс розчаруватись і знову витратити пристойну суму на більш якісну річ. А ось правильне планування та придбання бажаного, принесе радість і підживить енергетичний грошовий потік.

– Слід пам’ятати, що не людина створена для грошей, а навпаки. Усі бажання реалізовані.

Також для залучення капіталу та збільшення фінансової енергії існує маса езотеричних технік, змов та ритуалів. Вона подібна до круговороту води. Не варто стримувати її силою, накопичувати великі суми безцільно. Так вийде потік, а болото. Потрібно вчиться розуміти, контролювати та керувати грошима, тоді матеріальні багатства примножаться.

Не варто прагнути безкоштовної наживи, бути дріб’язковими та жадібними. Від цього енергія залучення капіталу вичерпується і цурається людини.

Як заробляти великі гроші різними способами

З чого розпочати роботу торговим представником

Як залучити у своє життя гроші

error: Вміст захищений!!