Енергія грошей та фінансова незалежність

Чому в одних людей є гроші, в інших немає? Одні купують собі яхти, острови, інші живуть від зарплати до зарплати і весь час позичають? Комусь щастить у будь-якому починанні, гроші буквально ллються рікою, а хтось б’ється головою об стіну і все одно залишається біля розбитого корита. Такі думки про всесвітню несправедливість не рідкість.

Одні гроші люблять, інших немає. Який малюнок малює вашу уяву при слові гроші? Напевно, купюри і дрібниця всіляких номіналів, хтось представляє товсті пачки, перехоплені банківською стрічкою, а хтось пару м’ятих папірців у задній кишені джинсів.

Так, фізично гроші саме так і виглядають. Але що насправді означають для вас гроші? Чи скоріше навіщо вони вам потрібні? Куплю будинок своєї мрії, поїду подорожувати в екзотичні країни, проведу відпустку на березі океану, збільшу груди до четвертого розміру, створимо притулок для бездомних тварин тощо. Тобто гроші, це, по суті, можливість вчинити будь-яку дію. Тобто енергія для виконання наших бажань. Грошова енергія. Так вона існує насправді. Це не вигадка та не містифікація. А банкноти та монети лише фізичні одиниці її виміру.

Від чого залежить величина потоку грошової енергії?

Енергія грошей та фінансова незалежність

Чому в одних — це повноводна річка, а в інших — засохлий струмок? Грошова енергія, як будь-яка інша має ментальне та емоційні поля. Якщо людині з дитинства нав’язали, що гроші — це погано, жити треба за коштами, грошей не матиме. Дитині з дитинства треба пояснювати, що гроші — це добре, але їх треба правильно витрачати. Якщо спочатку бути впевненим, що грошей не буде, то вони не з’являться. Заслужена повага до себе посилює ментальне поле, а необґрунтоване зменшення своїх досягнень, навпаки, послаблює. Купівля дешевих речей, які не подобаються, економія грошей на подарунку — викликає негативні емоції, що руйнують, що послаблюють енергетичне поле. Для його посилення з купюрами треба розлучатися з радістю (не плутати з бездумним витрачанням грошей). Купувати гарні речі, щиро дарувати подарунки.

Грошовий потік вбере ваші позитивні емоції, примножить і поверне сторицею в тій же валюті.

Енергія грошей, як і решта енергії підпорядковується загальним законам. Якщо фінансові надходження сильно зменшилися, то якась частина потоку трансформувалася в негативну складову. З яких причин це відбувається:

— полінувалися підняти дрібницю, що впала, або викинули надірвану купюру, так чинити категорично не можна, гроші не прощають неповажного ставлення, вони можуть «образитися»;

  • — потрібно будь-яку свою покупку сприймати, як вкладення, не купила нове плаття, а зробила внесок у свій образ;
  • — відмовилися від щирої допомоги, гроші не люблять, коли ними гидують;
  • — потрібно обов’язково перераховувати здачу, енергія людини, яка вас обрахувала має дуже негативний вплив;
  • — найглибша провина, якщо вами була скоєна крадіжка, така провина може порушити фінансовий потік не лише вам, а й вашим спадкоємцям.

Рекомендації щодо посилення грошового потоку:

  • — гроші люблять рахунок, грошам приємно, що ви знаєте скільки їх у вас, у яких купюрах, де вони зберігаються;
  • — гроші можна збирати тільки на здійснення мрії, жодних «чорних днів» (пристріт);
  • — обов’язково зберігайте гроші рівно та розкладеними за номіналом, вам зручно, їм приємно;
  • — купіть хороший гаманець, своєрідний «презент» грошам, вони розмножаться там, де їм добре.

Суть численних ритуалів із залученням грошового потоку — емоційний настрій. Вірте в себе, робіть конкретні кроки до своєї мети, зберігайте рішучість та ви отримаєте свій грошовий потік у повному обсязі.

Куди інвестувати свої гроші

Як стати успішною бізнес-леді

Як заробити в інтернеті звичайній людині

error: Вміст захищений!!