Електронний гаманець — як користуватись

Цей матеріал допоможе кожному правильно користуватися своїм електронним гаманцем, а також розповість, у яких випадках потрібно бути дуже обережним, щоб не потрапити в лапи шахраїв.

Електронні гаманці давно стали популярними через свою зручність у платежах, безпеці тощо.

Електронний гаманець

Та й легка реєстрація теж радує всіх нових користувачів, достатньо лише кількох кліків для реєстрації на сайті, а також є й програми електронних гаманців, які роблять використання гаманця набагато простіше.

Величезним плюсом платежів через електронні гаманці можна вважати миттєвість, та й, звичайно ж, практично завжди вони без комісії. Але ризики з використанням електронного гаманця постійно зростають через шахраїв.

У СНГ також використання таких гаманців дуже популярне та поширене серед населення. Мабуть, найпопулярніші електронні гаманці у жителів СНГ це Qiwi та WebMoney. Дані гаманці відрізняються своєю безпекою та зручністю.

Але все одно більшість відповідальності лежить саме на власнику гаманця.

Ось кілька порад, які будуть корисні кожному власнику електронного гаманця.

1. Краще не використовувати анонімні електронні гаманці.

Анонімні гаманці називають гаманці без вказівки особистих даних. Це дає простір шахраям, а власнику проблеми, наприклад, він не зможе довести факт шахрайства або переказу коштів, тому що в гаманці немає його особистих даних.

2. Найкраще відразу створювати складний пароль.

Це правило завжди і у всьому має бути дотримано. Без хорошого пароля зростає ризик злому та крадіжки особистих даних, а також засобів із гаманця.

3. Краще не розплачуватися з гаманця, якщо телефон підключено до спільної мережі Wi-Fi.

Дані легко можуть вкрасти шахраї.

4. Завжди закривати сайт або програму після здійснення платежу, так третім особам буде практично неможливо зуміти дістатися даних гаманця.

5. Якщо часто користування та оплата відбувається через браузер, то найкращим рішенням для безпеки гаманця та особистих даних буде встановлення захисту від фішингу.

Фішингом називають крадіжку паролів.

Як правильно скласти резюме

Заробіток на новинках фільмів та серіалів

Як захистити статті свого сайту від копіювання

Комментарии 1

Добавить комментарий

error: Вміст захищений!!