Дисконтні картки — особливості їх виготовлення

Дуже часто замовниками пластикових дисконтних карток стають власники супермаркетів, кафе, ресторанів, барів, соляріїв, салонів краси, нічних клубів тощо. Вимоги до таких карт абсолютно різні: це можуть звичайні пластикові карти з яскравим зображенням, або карти із золотого пластику з ембосованими написами. Зрозуміло, вартість та тираж часто стають вирішальними факторами при оформленні замовлення на виготовлення.

Дисконтні картки. Особливості їх виготовлення

Як правило, фірмами, що займаються пластиковими картками, випускаються великі партії товару – від тисяч штук. Але якщо це невеликий приватний клуб, то замовлення може включати лише кілька сотень екземплярів.

Виробництво та дизайн дисконтних карток у Києві – справа затребувана та популярна. Іноді карти робляться не із пластику, а з паперу. Але такі карти зазвичай недовговічні і розраховані на короткий термін служби. Карти із пластику є дорожчими, але вони готові служити власнику роками.

Картка може роздрукуватися на щільному папері, тиражем від 10 штук, а потім піддатися ламінації. Саме ламінат надає міцності та товщини дисконтної карти. Після цього карти розрізаються, а куточки закруглюються. Картки повторно проганяються через ламінатор, оскільки при різанні могло трохи відшаровуватися покриття.

Для дисконтних карток зазвичай не використовуються зображення великої щільності, оскільки ламінат на сильний тонер лягає гірше. Якщо має місце двосторонній друк, то важливо враховувати можливе зміщення малюнка, оскільки принтери не дають ідеального друку з двох сторін.

Насправді, дисконтна карта – це чудовий спосіб залучити нових клієнтів. Багато магазинів використовують цей хід і залишаються тільки у виграші. Надрукувати цей продукт не коштує багато грошей, але він надасть велику користь власнику торгової точки. До того ж він буде своєрідною рекламою.

Реальний заробіток на коментарях та відгуках

Накрутка лайків в Інстаграм безкоштовно

Як набрати першу 1000 підписників в Тік Ток з нуля

error: Вміст захищений!!