Для чого потрібно робити Jailbreak на iPhone

Виробники пристроїв на iOS намагаються викачати зі своїх користувачів максимальну кількість коштів на придбання не лише самого брендового пристрою, а й ігор та додатків до нього. У порівнянні з Android на iOS набагато більше платного контенту, а кількість придбаних додатків у AppStore більше у відсотковому співвідношенні, ніж у Google Play.

На щастя, існує спосіб користуватися практично будь-якими платними програмами повністю безкоштовно, для цього достатньо зробити на пристрої невеликий злом — Jailbreak.

Jailbreak дозволить не тільки завантажувати платні ігри та програми, але й забезпечить користувача рядом корисних нових функцій, не доступних раніше у заводській прошивці.

Jailbreak на iPhone

Найбільш успішні твики зі зламаних пристроїв згодом реалізуються в нових версіях прошивки, що говорить про їхню корисність. Саме таким шляхом у сучасній iOS з’явився центр повідомлень, можливість встановлення сторонніх клавіатур, автодоповнення, шторка керування системою, швидка відповідь та багато іншого.

Незважаючи на те, що кожна нова версія iOS старанно захищається від злому, у неї все одно знаходиться низка вразливостей для здійснення Jailbreak. Наприклад, на пристроях з iOS можна отримати Jailbreak шляхом запуску утиліти від китайських розробників – Pangu8. Програма доступна для комп’ютерів на Windows і Mac і здатна в короткий час зламати будь-який iPhone на iOS 8.

Перед тим, як робити Jailbreak на своєму пристрої, необхідно відключити Touch ID, а також зняти блокування екрана паролем. Не зайвою буде резервна копія даних та переведення смартфона в режим польоту. У меню iCloud краще вимкнути функцію виявлення iPhone. Потім підключений пристрій повинен бути розпізнаний програмою Pangu8, попередньо встановленим на комп’ютер.

Якщо Jailbreak виробляється з Mac комп’ютера, то в налаштуваннях захисту та безпеки необхідно активувати опцію використання програм із будь-яких джерел. Тепер у програмі Pangu8 можна натиснути кнопку Start Jailbreak, після чого з’явиться вікно підтвердження активованого режиму польоту та вікно із запитом на те, що резервна копія була попередньо зроблена. Через деякий час програма повідомляє про завершення Jailbreak, після чого смартфон можна відключити від комп’ютера.

Якщо пам’ять смартфона забита під зав’язку, процедура злому може зайняти досить тривалий час. Щоб цього уникнути, краще попередньо зробити резервну копію даних, а налаштування телефону скинути на заводські, тим самим полегшивши процес Jailbreak. По завершенні телефон відновлюється з резервної копії, і користувач отримує готовий Jailbreak апарат.

Після Jailbreak у смартфоні з’явиться новий набір системних твіків Cydia, а також свій власний App Store з безкоштовними програмами.

Саме ці твікі і є основною перевагою Jailbreak.

У восьмій версії можна знайти такі можливості:

Activator

Розширення, яке дозволяє надавати жестам та натисканням певні дії. Наприклад, можна активувати камеру шляхом тимчасового натискання кнопки Home або відкрити задану програму свайпом в три торкання тощо.

CCSettings

Ця утиліта має з’явитися у наступних версіях iOS. Вона дозволяє редагувати та настроювати функції у шторці центру керування. Наприклад, можна прибрати клавіші, що не використовуються: Bluetooth, тихий режим, авіарежим і т.д.

F.lux

Цей твік нагоді любителям багато читати з екрану свого смартфона. Залежно від умов освітлення та часу доби екран автоматично змінюватиме свою колірну температуру, тим самим забезпечуючи більш комфортне читання.

SwipeSelection

На iOS досить некомфортно реалізовано функцію виділення тексту. Іноді досить складно потрапити курсором по потрібній частині пропозиції. SwipeSelection робить з клавіатури поверхню, де можна робити прості маніпуляції виділення потрібного фрагмента тексту.

BioLockDown

Інноваційний сенсор Touch ID знаходить собі дедалі більшу кількість застосувань, але сам процес зчитування займає досить тривалий час, а деякі програми ніколи не отримають цю функцію зовсім. За допомогою BioLockDown можна встановити додатковий рівень захисту на будь-який додаток на вибір, також утиліта прискорює роботу з Touch ID.

Slide2Kill8

Багатьом користувачам доводиться використовувати меню багатозадачності для вивантаження діючих програм, і в ньому немає такої простої функції, як закрити відразу всі програми, що завдає чималого дискомфорту і займає час користувача зайвими діями. До того ж, вивантаження програм окремо позначається на швидкості розряджання акумулятора. За допомогою Slide2Kill8 у меню багатозадачності можна активувати можливість закриття всіх програм одним свайпом вниз по меню.

PrefDelete

Є у Jailbreak і свої мінуси, наприклад, необхідність постійно переходити в Cydia для деінсталяції встановленого звідти програми. За допомогою PrefDelete можна видаляти нові Jailbreak-програми прямо з меню налаштувань смартфона. Для цього достатньо щоб утримувати деякий час виділення на додатку, після чого з’явиться можливість вибору опції його деінсталяції.

iFile

Один із масштабних недоліків iOS – це повнофункціональний файловий менеджер. iFile дозволяє виправити це непорозуміння і дає можливість оперувати файлами як у звичайному файловому менеджері на комп’ютері: редагувати та переміщати, відкривати архіви та сортувати файли за їх розширенням.

Вищеперелічені розширення — лише мала частина з великого арсеналу Твіка, здатних спростити щоденне використання смартфонів і планшетів на iOS. Виконання Jailbreak не займе більше однієї години, а отримані можливості будуть тішити, і економити час протягом багатьох місяців використання пристрою. До того ж процес Jailbreak спрощений настільки, що його може зробити і дитина.

Ідеї для бізнесу з мінімальним вкладенням

Що таке фокус-група ( простими словами )

Чи можна заробити на криптовалюті

Комментарии 1

Добавить комментарий