Дієві способи економії грошей: покупка в торгових точках

Звичайно, найпростіше економити гроші під час придбання товарів – це купувати там, де дешевше. Багато хто впевнений, що цей метод справді найпростіший і надійніший, але він вимагає багато часу. Адже для цього доведеться об’їхати багато торгових точок та порівняти ціни. Але це не єдиний спосіб економії грошей на покупках речей.

Насправді їх набагато більше, читайте статтю і дізнаєтеся, що це дійсно так.

Як заощадити гроші, купуючи товари: поради від торгових експертів

Дієві способи економії грошей

Якщо постійно купувати речі в перевірених магазинах, реально можна розраховувати на різні види економії при таких покупках. Там можна знайти можливість, яка дозволить придбати товари відомих марок за вигідними цінами, особливо на популярних ринках, таких як ринок одягу та електроніки.

  1. Купівля речей на розпродажі

Коли покупець робить покупки в торгових точках і при цьому користується мобільним додатком, він швидко дізнається про розпродаж брендового товару, і може купити продукцію найвідоміших брендів навіть за кілька відсотків від їх вартості.

  1. Бонусні, так звані дисконтні карти

Найчастіше торгові точки пропонують бонуси за своїми картками:

1). Дисконтна картка дає можливість покупцеві отримувати кілька відсотків знижки для придбання товарів у магазині. Торгова точка також має вигоду, тому що у них формуються постійні покупці.

Покупцям теж вигідно, оскільки на велику суму покупки дуже суттєво впливає знижка. Причому однією карткою може скористатися вся сім’я, родичі, друзі та колеги по роботі. Для власника картки це дуже вигідно, тому що швидко накопичується сума, яка дає право на отримання максимального відсотка на знижку.

2). Бонусні накопичувальні картки

Така картка відрізняється від дисконтної тим, що гроші отримані від певного відсотка від суми купленого товару надходить на бонусний рахунок і там накопичується. Бонусними грошима можна сплатити якийсь товар. Але тут є одна умова, що бонусні гроші мають свій термін зберігання, після чого вони пропадають.

  1. Товари зі знижкою

У торгових точках з’являються товари зі знижкою. При цьому знижки виникають через те, що цей товар продається наприкінці сезону.

Найчастіше в торгових точках можна знайти продукцію із надлишків виробництва, а також зі складських залишків або споживчих повернень.

Торгові точки дуже часто розглядаються як магазини, які постійно пропонують розпродаж. Це дозволяє купувати товари за доступними цінами, які по відношенню до середніх цін на ті ж товари у звичайних продажах нижче на кілька десятків відсотків.

  1. Кешбек – популярний інструмент економії коштів

Його принцип дії – це повернення частини грошей при здійсненій покупці чи оплаченій послузі.

Як це відбувається на практиці? Кожен кешбек має свій встановлений розмір у відсотках (від 2% до 22%) від суми покупки. Він повертається покупцям після того, як вони сплатять грошы за товар.

Тривалість часу повернення може бути кілька тижнів, а то й місяців. Покупець повинен чекати, коли закінчиться термін повернення товару.

Резюме

Покупцям потрібно розуміти, що сучасні магазини та багато торгових точок мають свої програми лояльності. У когось виправдалися бонусні картки, у когось дисконтні картки, а у когось – кешбек.

Також треба пам’ятати, що кешбек може бути в магазинах, які співпрацюють з певним банком, тому що б ним користуватися потрібно мати банківську кредитку.

Як відкрити кабінет психолога ( психологічної допомоги )

Як стати мільйонером заощаджуючи 25 гривень день

Як збільшити кількість підписників у TikTok