Де українцям заробити гроші під час війни

Похабний напад російської армії на суверенну миролюбну Україну шокував усіх українців і швидко змінив їхні плани на життя. Війна – це горе, це море сліз і крові. Тому люди рятуються хто як може. Не залишається в сторінці і уряд України. президент звертається до всіх держав допомогти ні в чому не винним громадянам України. І вся Європа відгукнулася на прохання українців та відчинила свої двері для біженців. Зараз у квітні місяці їх уже понад 4 млн. громадян, які покинули рідну землю. Одні люди покинули свій будинок і виїхали на чужину відразу, як тільки почули про небезпеку від бомбардувань. Але багато людей залишилося, щоб рятувати країну. У багатьох чоловіків, які стоять у резерві ЗСУ немає роботи, і вони шукають можливості заробити гроші.

У цій статті наведено деякі способи заробітку.

Як вижити під час війни: де заробити гроші, коли зупинилася економіка країни

Де українцям заробити гроші під час війни

У ці тяжкі дні закрився бізнес, втратили роботу і дрібні підприємці, тому всі згадали про можливості Інтернету.

1.Freelancehunt – це сервіс, де можуть заробляти фрілансери.

Як відомо, фрілансер – це людина, яка працює на виконанні замовлень. Тобто це само-зайнятий вільний працівник. Щоб знайти роботу за своєю кваліфікацією, люди реєструються на спеціальних сайтах, де компанії та підприємці залишають заявки на виконання різних робіт.

В Україні таким сервісом є біржа фрілансу Freelancehunt. Її перевагою є відсутність мовного бар’єру. Гроші за виконання замовлень можна переводити на електронні платіжні системи, доступні в будь-якій країні. Так що для виконавців робіт жодних проблем немає, потрібен лише ноутбук та інтернет.

За даними адміністрації біржі Freelancehunt всі дні війни вона працює стабільно. На сьогодні це стійка ніша для фрілансерів, тому що вони працюють віддалено.

За даними адміну майже 81% фрілансерів з досвідом роботи та професійними знаннями, забезпечивши собі безпеку, активно відновили роботу на біржі.

Тому люди, які щось вміють робити, можуть спробувати себе на ринку фрілансу.

Окрім роботи на українській біржі фрілансу, виконавці можуть зареєструватися на закордонних біржах фрілансу, наприклад, UpWork або Fiverr.

  1. UpWork – зарубіжна біржа фрілансу

Перше, що вам потрібно зробити, це зареєструватися та повністю заповнити свій профіль. Обов’язково створити різні зразки портфоліо.

Профіль – це ваше цифрове резюме, і це ваш шанс справити перше враження на потенційних клієнтів.

Фрілансери повинні заповнити такі розділи свого профілю:

  • Назва профілю.
  • Біографію.
  • Навички та вміння, хоча б одне.

Ці розділи миттєво підвищить рейтинг до 60%. Щоб досягти 100% потрібно буде вибрати один із безлічі додаткових розділів.

  • Зразки портфоліо (кожний 5%, максимум 20%).
  •  Освіта (по 10%, максимум 20%).
  • Відео профілю (10%).
  • Пов’язаний обліковий запис у соціальних мережах (10%).
  • Наявність сертифікатів (по 5% кожен, максимум 10%).
  • Інший досвід (5%).

Чим більше розділів ви заповните, тим краще. Ніколи не знаєш, що можуть шукати потенційні клієнти.

Резюме

Пам’ятайте, ви не станете фрілансером із шестизначним доходом за одну ніч. Ніщо у житті, не дається легко.

Ви повинні знати, що в жодному разі не можна опускати руки і не здаватися, якщо ви протягом першого тижня не отримаєте жодного замовлення. Ви повинні поставити собі за мету створити собі гарну репутацію на біржі і зробити фріланс повноцінною роботою.

Жіноча кар’єра – основні рекомендації

Instagram stories – як провести опитування користувачів

Як новачку заробити в Instagram

error: Вміст захищений!!