Чому не завантажуються сторінки в браузері

Причин, що пояснюють, чому сторінки не завантажуються, може бути багато. Давайте в них розберемося, але ви повинні попередньо дізнатися, чи справді проблема має місце саме у вас. Можливо, сам провайдер дає вам невелику швидкість і повільне завантаження сторінок – природне. Для того щоб дізнатися про свою швидкість є маса інтернет-сервісів та спеціальні програми. Для Win 7-8 можна встановити спеціальний віджет. Якщо швидкість нормальна, то йдемо далі.

Причина №1 – віруси

Віруси та шкідливий код – головна причина того, що сторінки повільно завантажуються. Віруси можуть банально робити вузький тунель для швидкості, повністю перенаправляти введену вами адресу ресурсу та інше.

Ще гірші справи, коли на комп’ютер випадково встановлено шкідливе ПЗ.

чому не завантажуються сторінки в браузері

Воно може використовувати потужність вашого комп’ютера для обчислень, атак інших комп’ютерів та систем. Проскануйте свій деск/лептоп повною (глибокою) перевіркою антивірусної системи.

Диск С:

Причиною, чому сторінки не завантажуються, може бути системний диск, тобто той диск, на який встановлена ​​операційна система. Для нормальної роботи необхідно, щоб він був завжди на 10% порожній. Також швидкість роботи може впливати розкиданість частин файлів за системою – фрагментація файлової системи. Зробити дефрагментацію можна прямо через властивості диска розділ «Сервіс». Тут можна і елементарно очистити жорсткий диск від тимчасових файлів, установників і програм, якими давно не користуєтеся.

Заробіток в Інтернеті грошей без вкладень

Шлях до душевного спокою під час пандемії

Як навчитися висловлювати свої думки

Комментарии 1

Добавить комментарий

error: Вміст захищений!!