Чому не вмикається айфон ( iPhone )

Якщо iPhone не реагує на команди і не включається, спершу спробуйте затиснути одночасно кнопку power і кнопку home (дві основні кнопки з управління айфоном) секунд на 10. Якщо все вийде, то на екрані з’явиться яблуко завантаження.

Якщо цього не сталося, то у власника iPhone іноді виникає питання, чому його апарат не вмикається?

Чому не вмикається айфон

Існує кілька причин:

1. По-перше, це може бути проблема з батареєю.

Якщо це iPhone 2G, який вже кілька років не випускається, у нього могла сісти батарея. Якщо йдеться про нові моделі, то це може бути заводський шлюб. Не секрет, що батареї для айфонів випускаються в Китаї, і незважаючи на їхню відмінну якість, шлюб все одно доречний. І тут вихід один – замінити апарат.

2. Не виключаються також різні механічні ушкодження.

Адже якщо власник упускав свій девайс раніше, це може дати себе знати лише через деякий час, але не відразу. Навіть якщо зовні ваш мобільний виглядає як новий, всередині можуть бути значні пошкодження.

3. Збоїть прошивку.

Цьому дивуватися не варто, адже ідеального програмного забезпечення просто немає, тому слід спробувати її оновити, але якщо телефон не вмикається, рекомендується здати його в сервісний центр.

4. Попадання вологи.

Якщо раптом телефон упав у воду, або під час дощу так вийшло, що телефон намок, категорично забороняється самостійно його розбирати, адже зібрати його зможе не кожен. Вважають, що найкращою профілактикою проблем неможливості включення є своєчасне звільнення оперативної пам’яті телефону. Якщо ви не здогадуєтеся, чому апарат не вмикається, і немає можливості оновити прошивку, терміново вирушайте до сервісного центру. Але слід пам’ятати, що тільки при зверненні до фахівців ви зможете продовжити або врятувати життя свого улюбленого девайсу компанії Apple у найкоротший термін.

Чому комп’ютер не друкує

Чому не завантажуються сторінки в браузері

Заробіток в Інтернеті грошей без вкладень

Комментарии 1

Добавить комментарий