Чому комп’ютер не друкує

Імовірно, ви вже з таким стикалися. Потрібно щось терміново роздрукувати, але при натисканні на відповідну кнопку принтер не подає ознак життя або друкує білий аркуш. Буває, що видно суцільні смуги чи навпаки – смуги без фарби. Давайте розберемося, чому комп’ютер не друкує.

Приєднання

Перевірте надійність всіх підключень принтера до комп’ютера та кабелю живлення. Буває, що вони якось відійшли від контакту. Спробуйте використати інший порт USB та розетку.

Чому комп'ютер не друкує

Дуже часто можуть злетіти драйвера на принтер, особливо після оновлення. Нове ПЗ може бути несумісним з вашою ОС або її розрядністю. Зайдіть в диспетчер пристроїв і подивіться, чи немає там знаків оклику жовтого кольору. Можна спробувати повторно інсталювати драйвери вручну. Наберіть в інтернеті модель принтера та допишіть «Завантажити драйвера».

Білі та чорні смужки

Чому комп’ютер не друкує нормально? На листі є не зафарбовані смуги або кілька суцільних чорних ліній. У власників лазерників швидше за все у картриджі закінчився тонер. Якщо картридж в нормі, доведеться відвідати сервіс, адже це свідчить про те, що зносилося покриття на ролику. Коштує воно близько $15.

У струшнику проблему можна вирішити особисто. Потрібно вилучити картридж та протерти його ватним тампоном, але без спирту. Якщо фарба сильно присохла, зволожувати тампон можна лише водою.

Тепер ви знаєте основні причини, чому комп’ютер не друкує чи друкує неправильно.

Чому не завантажуються сторінки в браузері

Заробіток в Інтернеті грошей без вкладень

Шлях до душевного спокою під час пандемії

Комментарии 1

Добавить комментарий

error: Вміст захищений!!