Чоловік безробітний: вигнати чи працювати самій?

Гроші, точніше їхня відсутність, ставлять сім’ю на межу розлучення. Зокрема, винуватцем тяжкого становища часто виступає чоловік. Розірвати з ним стосунки чи тягти сім’ю на своїх плечах?

Шлюб, як говорила відома радянська актриса, є добровільним рабством.

Чоловік безробітний

Кожна жінка вирішує, залишатися самотньою та незалежною чи виходити заміж? Ті, хто пішов другим шляхом, буквально після першої шлюбної ночі починають черпати повною ложкою горезвісну бабську частку. Чоловік, визнаний здобувачем та годувальником, вимагає за свої подвиги щоденної уваги та ласки.

Надія та опора

Поки супер мачо несе додому зарплату, його прийнято всіляко ублажувати, смачно годувати і робити масаж не рідше двох разів на тиждень. Коли з’являються діти, дружина переходить на роль матері, приділяючи дружину все менше уваги. Найболючішим для другої половини є те, що мила благовірна не може працювати сама, і вимагає фінанси практично цілодобово. Відповідальний сім’янин розуміє, наскільки ускладнюються його функції, адже тепер треба годувати та одягати ще маленьких чоловічків.

Жертва обставин

Нерідко трапляється, що чоловік потрапляє під скорочення і залишається безробітним не з власної вини. У цьому випадку дружину необхідно дати час, щоб прийти до тями, зібратися з силами. Здавалося б, хороша дружина обов’язково підтримає коханого:

  • • Погладить по голові;
  • • Наллє тарілку борщу;
  • • Збігає в магазин за пивом та рибкою;
  • • Оточить турботою.

У житті всяке буває, і не можна накидатися на людину без вагомих підстав. Добре слово і кішці приємно, а кохана людина заслуговує на теплоту і участь.

Добровільне безробіття

Зовсім інша справа, якщо глава сімейства несподівано вирішує скинути з себе всі зобов’язання та залишити заробіток з особистої ініціативи. Цілком можливо, йому захотілося відпочити та не вирішувати проблеми. Але хто тоді приноситиме заповітні купюри додому, закладатиме продукти в холодильник і гаситиме численні кредити?! Залишається лише один варіант: благополуччя та стабільність має гарантувати дружина!

Подібна логіка уживається в голові багатьох особистостей чоловічої статі, але нічого доброго цей підхід не обіцяє. Занадто маленьких дітей неможливо віддавати в садок, щоб влаштуватися на роботу. До того ж, сучасні роботодавці не люблять тримати співробітниць, які постійно сидять на лікарняних листках. Більше того, держава виплачує матусям у декреті законну допомогу, і це – своєрідна жіноча «зарплата».

Виходить, чоловік повинен працювати, а не валятися на дивані перед телевізором! Якщо дружина намагається вмовити його працевлаштування, неминуче спалахує скандал. Більшість ледарів люблять культивувати в серцях комплекс неповноцінності. Хитруни волають до жіночого сумління, змушуючи в черговий раз мовчки шукати способи витягти сім’ю з безгрошів’я.

Слухняні мовчазні красуні, котрі бояться залишитися самотніми з дітьми на руках, потрапляють у пастку безвиході. Нещасним особам доводиться горбатитися на оплату няні, тягати продуктові сумки і цілими днями не бачити своїх нащадків. А коханий чоловік чудово проводить час, доки супутниця життя працює.

Жахливо та несправедливо йти на поводу безробітних чоловіків, які не бажають забезпечувати сім’ю. Криза буває у всіх, але тривале безробіття – привід задуматися про необхідність таких хворобливих стосунків. Спілка, в якій жінка все тягне на собі, не протримається довго. Набагато краще розірвати порочне коло, попрощавшись із шахраєм, який вирішив сісти на витончену шию подружжя.

Природа давно розподілила ролі між двома статями, зробивши мисливців здобувачами, а домогосподарок – хранительками вогнища. Коли в печеру приносили мамонта, господарки його обробляли та готували. Важко уявити, як доісторичні леді залишали самців біля вогнища, а самі хапали спис і кидалися до лісу.

Обов’язок чоловіка – працювати і заробляти на благо сім’ї, інакше – розлучення!

Додатковий заробіток для чоловіків

Чи можна заробити на бінарних опціонах

Чому не вмикається айфон ( iPhone )

Комментарии 1

Добавить комментарий