Як зробити бізнес на продажі жалюзі

Досить популярний напрямок у бізнесі, з жорсткою конкуренцією. Чим може бути приваблива ця сфера? Секрет у тому, що збирати жалюзі дуже просто. За наявності комплектуючих не потрібно ні великих інвестицій, ні знань, ні практичних навичок – отримуй комплектуючі у постачальника та збирай! А ось продаж жалюзі вимагає вкладень: оренда приміщенні, набір персоналу і т. д.

І хоч би яким був інтерес підприємця, який вирішив ризикнути і зробити ставку на цей бізнес, про ризики слід дізнатися заздалегідь.

Як зробити бізнес на продажі жалюзі

Насамперед, це – висока конкуренція. Напевно, у вашому місті вже існують фірми, які займають лідируючі позиції в цьому питанні, і якщо містечко невелике (до 120 тис. жителів), бізнес-початківець може не витримати тиск конкурентів.
Цінові війни неминучі, а наслідки непередбачувані. Швидше за все, більше ніж обслуговування одного району, вам не світить.

Друга проблема – неможливість тримати широкий асортимент продукції. Якщо пропонувати покупцеві величезний вибір – напевно, за рік виявиться непроданим велика кількість жалюзі. А якщо намагатися виробляти лише найпопулярніші моделі, обов’язково буде достатньо незадоволених відвідувачів, які не зможуть задовольнити свої дизайнерські ідеї та підуть до конкурента.

Не варто забувати і про щоденні рутинні речі, такі як податкова інспекція, пожежна охорона тощо.

Але за умови правильної організації бізнесу, інвестиції можуть окупитися вже через рік, і навіть раніше. Можливо, найправильніший підхід – розглядати цей вид прибутку, як один із напрямків, поряд з обробкою приміщень, наприклад, або продажем будматеріалів. Жалюзі відмінно виглядатимуть поруч з гіпсокартоном, шпалерами, плиткою, паркетом і т. д. Немає можливості торгувати відразу таким різноплановим асортиментом – не біда. Є чудове рішення – зняти невелике місце у магазині будматеріалів, супермаркеті.

Обладнайте виділене вам місце, грамотно оформіть, і в результаті навіть після виплати оренди ви отримуватимете прибуток мінімум 15%.

Ще один спосіб – працювати на замовлення. Дайте оголошення в найпопулярніші газети безкоштовних оголошень – і жодних плат за оренду. Установка жалюзі коштує приблизно 10% ціни виробу. Звісно, ​​не кожен готовий монтувати 60 кв. метрів на день, але працелюбність буде винагороджена чудовим прибутком. Ризики практично відсутні. А все, що необхідно для роботи – викрутка, шурупи та “золоті руки” майстра.

Як позбутися безгрошових звичок

Як створити бізнес з невеликим стартовим капіталом

Як вони організували бізнес на лікувальних травах