Бізнес в інтернеті — як створити інтернет-магазин

Якщо ви хочете стати підприємцем і відкрити свою справу, то для новачка, який погано орієнтується в сучасному світі комерції, краще відкрити інтернет-магазин, з метою основного доходу, а не як додатковий спосіб заробітку. У нинішній ситуації, коли відбувається конфлікт між країнами і люди втрачають роботу та бізнес в офлайні, відкриття своєї справи в інтернеті життєва необхідність.

Інтернет-магазин з нуля: 5 простих кроків

Бізнес в інтернеті: як створити інтернет-магазин

Ця стаття буде корисна підприємцям, які перебувають у пошуку інформації, яка допоможе спланувати та відкрити інтернет-магазин, бажано безкоштовно. У статті даються рекомендації як для тих, хто вже має свій бізнес офлайн, але хоче перенести його в інтернет, так і для тих, хто робить перший крок на шляху комерційної діяльності. Перша категорія підприємців може починати шукати зручну платформу для запуску інтернет-магазину. Для них опубліковані найкращі сервіси, які пропонують шаблони та движки для створення онлайн магазину на базі соціальних мереж. А новачки мають зробити свій перший крок у бік вивчення ринку, щоби правильно вибрати нішу.

1.Перший крок, який має зробити новачок: вибір ніші

Цей крок найскладніший і найвідповідальніший, тому що від вибору ніші залежить майбутнє бізнесу. Якщо ніша обрана вдало і є попит на пропозицію, що робить інтернет-магазин у цій ніші – бізнес житиме. Якщо ніхто не цікавиться тим, що власник бізнесу робить у своїй ніші – бізнес помре.

Якщо новачкові важко вибрати потрібну нішу, необхідно звернутися за консультацією до експерта. А він скаже, що треба шукати затребувану вузьку нішу. Щоб полегшити пошук вузької ніші скористайтесь сервісом Яндекс.Вордстат. Для переконання на всі сто відсотків, чи варто лізти в цей чи інший бізнес та відкривати інтернет-магазин, допоможе аналіз цільової аудиторії. Тобто, підприємець повинен точно знати якої статі будуть покупці, який вік клієнтів переважатиме, якого статусу та освіти буде переважна більшість клієнтів. Від цих показників залежить реклама товарної продукції, дизайн сайту та інше.

Шукати інформацію можна у різний спосіб: це опитування друзів та знайомих, вивчення думки користувачів соціальних мереж, а також огляд сайтів конкурентів. Після ретельно проведеної роботи щодо категорії магазину, можна розпочати пошук постачальника товарів.

Наступний крок – створення свого торгового майданчика.

Попит, що сформувався на ринку творців сайтів, розплодив безліч платних і безкоштовних сервісів для створення веб-сайту. Ті люди, хто має необхідну суму грошей і не розуміється в технологічних процесах при створенні сайту, можуть звернутися до приватної компанії, де працюють програмісти, розробники, дизайнери та інші фахівці.

Конструктор для створення сайту інтернет магазину – прекрасний варіант для тих людей, хто зовсім не розуміється на програмуванні і згоден на простий сайт або блог. Конструктор сайтів є сервісом, який допоможе новачкові створити повноцінний інтернет-магазин із шаблонів, причому абсолютно безкоштовно.

Як працює конструктор? Для користування конструктором потрібно пройти просту реєстрацію у системі сервісу конструктора та зареєструвати доменне ім’я. Після цієї процедури можна вибрати для свого магазину шаблон сайту, що сподобався, при бажанні можна поміняти фон, розмір і колір шрифту, завантажити фотографії товару.

Переваги:

 • конструктор безкоштовний, будь-який користувач зможе створити сайт безкоштовно;
 •  не потрібні знання та навички програмування та HTML коду;
 • немає складних програм, тому контент швидко завантажується, а сайт працює без збоїв;
 •  не потрібно завантажувати плагіни платіжної системи, оскільки вона перебуває у базі конструктора;

Недоліки:

 • обмежений дизайн шаблону;
 • не передбачено перенесення сайту до іншого провайдера;
 •  є ризик втрати робочого сайту у зв’язку з банкрутством компанії розробника конструкторів;
 • реклама на сайті від компанії-розробника;
 •  пошукові системи не люблять такі сайти через низьку якість;

Третій крок – вивчення ТОП-5 найкращих конструкторів інтернет-магазинів

Людині далекій від науки програмування здається, що конструктор сайтів це набір спеціальних шаблонів, маніпулюючи якими можна створити сайт. Насправді це ціла наука, яка розробляє програмне забезпечення майбутнього ресурсу, Сервіси, що цим займаються, конкурують один з одним, що веде до розвитку та розширення функціоналу конструкторів. На думку експертів, п’ятірка лідерів виглядає так:

1). Ecwid. Конструктор, в якому можна змінити та перетворити раніше створений сайт на інтернет-магазин. Тут можна встановити функцію купівлі та продажу товару у форматі CVS. Сервіс дозволяє налагодити прийом платежів.

2). Tilda. Простий та зрозумілий у роботі інструмент створення інтернет-магазинів. Шаблони розроблені з урахуванням конкретної категорії товарів та радують око гарним дизайном. Встановлено програму для роботи із заявками. Продумано каталог товарної продукції. Для оплати можна встановити різні платіжні системи.

3).Bazium. Цей конструктор має систему управління взаємних стосунків із клієнтами. Багатий вибір програми прийому платежів. Великий набір seo інструментів – це і керовані теги, і автоматична зміна розмірів фотографій товарів та інше.

4). Vigbo. Сервіс має програму для впровадження дизайнерських ідей автора магазину Тут немає готових блоків, але є багато шаблонів, які можна налаштувати на свій смак. При налаштуванні шаблонів можна провести seo-оптимізацію інтернет-магазину, застосовуючи robots.txt, sitemap.xml та управління мета-тегами.

5). Expertplus. Сервіс схожий на раніше описані. Пропонує широкий вибір шаблонів, встановлено програму взаємодії — 1С: дає можливість пересилати файли, складання та ведення бухгалтерської звітності.

4.Алгоритм створення магазину в Інстаграм

 1. Зареєструватися вInstagramта створити бізнес-аккаунт. Крім цього, необхідно мати профіль на Facebook. Фахівці рекомендують: під час оформлення назви сторінки застосовуйте слово shop.
 2. Оформляючи дизайн магазину, намагайтеся, щоб він був у єдиному стилі із сайтом. Придумайте гарне найменування для шапки сторінки, встановіть якісні фотографії, бажано різного ракурсу, але у єдиній композиції.

Усе. Для соціальної мережі Instagram магазин готовий, можна відкривати торгівлю.

Резюме

Зі статті читач може зробити висновок, що для відкриття своєї справи в інтернеті не потрібно мати великої суми грошей і навіть не потрібно бути програмістом. В інтернеті, як і в звичайному житті, щоб досягти успіху, потрібно працювати. А для цього необхідно вчитися та розвиватися. Бажано навчитися планувати свою роботу та аналізувати стан ринку онлайн. Усі технічні питання візьме на себе розвинена інфраструктура мережі інтернет.

Купівля готової компанії в офшорі

Навіщо потрібні офшорні зони?

Види банківських рахунків для офшорів