Як заробити 500 гривень в день дитині

Сьогодні, завдяки інтернету існує багато можливостей це зробити. У статті описані реальні способи, як можна хлопчикам і дівчатам в підлітковому віці почати заробляти свої перші кишенькові гроші, нехай не великі, але все ж не доведеться їх просити у мами. Практично завжди на прохідних ділянках вулиць і площ, де завжди багато людей, можна бачити, як підлітки активно роздають рекламні листівки. Звичайно нічого в цьому поганого немає – це робота, яка приносить гроші, і вирішує проблему, як заробити дитині 500 гривень в день влітку або навіть протягом навчального року, коли є вільний час. Однак є кращі варіанти отримання кишенькових грошей — це заробіток онлайн, віддалено з дому.

Як його здійснити йдеться далі в статті.

4 кращих способи заробітку в Інтернеті для дітей старшого віку

Як заробити 500 гривень в день дитині

В Інтернеті існує багато способів заробити гроші онлайн, але є проблема: більшість з них не принесуть великих грошей, а ось на кишенькові витрати заробити можна.  Тому, цими способами користуються підлітки старшого віку – 16 -17 років.

Методи заробітку в Інтернеті, які опубліковані в статті, дають шанс домогтися реального прибутку. Їх може застосовувати кожен старшокласник. Все, що для цього потрібно – це комп’ютер або смартфон, доступ в Інтернет, трохи вільного часу і бажання працювати.

 1. Заробіток на опитуваннях – прекрасний варіант для новачків

В Інтернеті багато веб-сайтів, які дають можливість підліткам заробляти гроші, наприклад, на рекламі, читаючи рекламні електронні листи, клікаючи по рекламних посиланнях, проходячи опитування, граючи в інтернет-ігри та інше.

Реєстрація на таких сайтах безкоштовна. Їх перевага – це:

 • прості у виконанні завдання, на які від користувача не потрібні спеціальні знання;
 • робота в зручний час – достатньо 15-30 хвилин в день;
 • можливість зареєструватися в декількох компаніях і таким чином збільшити свій прибуток;
 • оплата на зарубіжних сайтах буває до 15 євро, що в перекладі майже 500 гривень:

Ось список сайтів, які регулярно виплачують гроші вже кілька років:

1). Платні опитування від сервісу Moneyo

Для роботи потрібно зареєструватися, заповнити свій профіль і чекати, поки опитування будуть відправлені на адресу електронної пошти, вказану при реєстрації.

Оплата за кожну заповнену анкету іноді буває навіть до 4 доларів. Опитувань приходить багато, якщо правильно оформлений профіль учасника.

Виведення коштів після досягнення порогу мінімалки в 10 доларів.

2). Toluna – портал  відгуків, дуже простий для заробітку

Вираз відгуки, про надані послуги, і про товар, що продається – це невід’ємна частина маркетингу брендових компаній. Люди купують гаджети, електроніку і практично відразу можуть висловити свою думку про той чи інший товар, написавши свій відгук. Крім того, компанії замовляють на спеціальних сервісах опитування населення про свою продукцію. Таким сервісом є Toluna:

 • Зареєстровано більше 10 мільйонів користувачів по всьому світу.
 • Компанія існує на ринку з 2000 року, її заснував Фредерік-Шарль Петі, який досі є президентом правління.
 • Toluna присутня в багатьох країнах світу, включаючи: США, Німеччину, Італію, Бразилію, Великобританію, Польщу та інші країни.

Користувачі заробляють бали, заповнюючи опитування і ділячись своєю думкою. Багато відгукуються про Tolunu позитивно, підкреслюючи, що компанія повністю платоспроможна, багато опитувань, а оплата дуже швидко надходить на банківський рахунок користувача.

3). i-Say – європейський сервіс опитувань

Більше 3 мільйонів зареєстрованих користувачів на сайті компанії. Інтерфейс перемикається на багато мов світу. На жаль, перекладу на українську мову немає, але є перекладач на російську мову.

Заробляти гроші дуже просто. Потрібно брати участь онлайн в опитуваннях і ділитися своєю думкою. Зароблені гроші можна вивести на електронний гаманець PayРal.

4.YSense (ClixSense – це один з найвідоміших у світі сервісів онлайн-заробітку

Сервіс в основному платить за кліки по рекламі (0,02–0,03 $), за опитування (0,85–0,9 $ за одне опитування), виконання різних завдань (від 0,01 до 0,70 $ за одне завдання) і залучення друзів за партнерською програмою.

Сайт англійською мовою, але дуже простий у використанні. Ідеально підходить для початківців.

Всі перераховані вище компанії перевірені сотнями користувачів і є повністю платоспроможними.

 1. Якщо вам 16 + років, то є сенс йти у фріланс

Робота звичайно не з легких, але чим солідніше замовлення, тим більше платять. Фрілансери працюють за своїм графіком: є завдання – виконують його, немає завдань – заробляють гроші проходженням опитувань.

Тут потрібно врахувати той факт, що фрілансери зазвичай спеціалізуються в одній конкретній ніші і виконують роботу на замовлення.

Найпопулярніші професії серед фрілансерів:

1). Копірайтер – це фахівець, який заробляє гроші на написанні статей, на записах в блогах, на написанні рекламних текстів, описі товарів, що продаються та інших видах контенту, що розміщується на сайтах.

Підробляючи копірайтером, новачок може заробляти близько 1000 гривень на місяць.

2). Графічний дизайнер – це фахівець, що працює на оформленні цілих сайтів, або окремих елементів, наприклад, малює банери, декоративні елементи, створює логотипи, рекламні плакати та інше.

Найчастіше він використовує спеціальні програми, наприклад, CorelDRAW, Photoshop, Flash. З цими програмами школярі знайомляться в школі, тому проблем з їх застосуванням у них не буде.

В крайньому випадку можна знайти список базових курсів для початківців графічних дизайнерів і пройти більш серйозне навчання.

Середній заробіток графічних дизайнерів залежить від складності роботи і кількості замовлень. Але, заробити 1000 гривень на місяць старшокласник зможе цілком.

 3). Перекладач — прекрасна ідея для заробітку підлітку 16 -17 років

Школярі старших класів, як правило добре володіють англійською мовою і цілком можуть спробувати свої сили, працюючи перекладачем, отримуючи замовлення на біржах фрілансу. Ось список рейтингових бірж:

 • Weblancer.net;
 • Freelance;
 • Freelancehunt.com;
 • FreelanceJob;
 • Kwork.

4). Фотограф – заробіток на продажу фотографій

Роботу також можна знайти на біржах фрілансу, приймаючи замовлення на редагування фотографій.

Крім того школярі можуть робити якісні яскраві знімки і продавати їх на стокових сайтах.

Стокові сервіси для фото-публікацій:

 • All The Free Stock;
 • Splashbase;
 • Jay Mantri;
 • Designers Pics.
 1. Монетизація блогу – гарна ідея для заробітку кишенькових грошей школяреві

Заробляти на блозі можна, наприклад, розміщуючи рекламу підприємців, розміщуючи рекламні статті, співпрацюючи з різного роду інтернет-магазинами.

Коротка покрокова інструкція, як почати заробляти на блозі школяреві.

1). Придумайте цікаву тему і назву блогу

Найкраще, якщо ви будете писати про те, що знаєте, і що вам найбільше подобається, і в той же час, це повинна бути затребувана ніша.

В даний час існує безліч блогів, і у вас буде більше шансів на успіх, якщо ви оберете тему блогу пов’язану з певною цільовою категорією людей.

2). Створіть блог на безкоштовній платформі

Тут є кілька варіантів. Можна за дві хвилини створити блог на безкоштовному хостингу в запропонованому конструкторі, наприклад, Blogger. Або створити свій власний сайт, заплативши за хостинг і домен на платформі WordPress.

3). Щодня заповнюйте блог контентом

Регулярно пишіть статті і розміщуйте їх в блозі. Робіть мінімум один запис в день. Успішні блогери звільняються з постійної роботи, тому що на блозі заробляють набагато більше, ніж в офісі.

4). Заробляйте на блозі, розміщуючи платну рекламу підприємців. Беріть участь в партнерських програмах інтернет-магазинів, це дозволить вам заробляти більше.

Резюме

На перший погляд, вроді не зможе школяр заробити в інтернеті 500 гривень в день. Але якщо об’єднати кілька способів заробітку разом, то геть можливо.

Як заробити 1000 гривен в день

Як заробити гроші в домашніх умовах

5 кращих криптовалют, в які варто інвестувати

error: Вміст захищений!!