5 способів вийти із зони комфорту

Далеко не всіх влаштовує постійне перебування у так званій зоні комфорту. Під нею мається на увазі розмірене і стабільне життя, де немає жодних змін. У вас є друзі, з якими ви спілкуєтеся, іноді, також, має місце бути робота і стабільний заробіток. Ви можете постійно користуватися наявним розкладом і не дбати ні про що, але з часом це може набриднути.

Реакція організму цілком очікувана, оскільки навколо людини утворився кокон, який потрібно прорвати. Часто саме ковтка свободи так не вистачає, щоб задихати на повні груди. Наразі ніхто не говорить про те, що потрібно змінити коло спілкування або перейти на нову роботу. Цілком достатньо розширити свій світогляд і в сірій реальності з’явиться багато яскравих плям.

5 способів вийти із зони комфорту

Для жінок існує дуже багато курсів, спрямованих на розвиток тих чи інших талантів. Припустимо, можна бути схожим на майстер-класи в галузі кулінарії, освоїти нові страви. Хоча це швидше буде лише відгалуженням буденності. А ось навчання різних типів рукоділля, танцювальна студія або вокальний гурток. Це вже зовсім нове і раніше незвідане.

Спорт останнім часом взагалі стає дуже популярним віянням, бо туди примикає дуже багато груп людей. Необов’язково записуватися на фітнес або ходити до тренажерного залу, все-таки час може бути обмеженим. Але чому б не взяти за правило робити щоденні прогулянки вранці? Або не робити пробіжку ввечері, можна навіть взяти в пару подружку. Наша природа унікальна, ви відкриєте для себе багато нового, коли гулятимете по лісопарку.

Намагайтеся іноді відкривати собі нових людей. Це не говорить про те, що варто змінити друзів, просто знайдіть знайомих. Інакше з часом можна втратити важливу навичку, яка сприяє знаходженню спільної мови зі сторонніми особами. Іноді у вигляді тренування виступає проста розмова у черзі або невимушене спілкування з попутником у поїзді.

Хтось навіть вирішується змінити роботу, щоб відчути нове вливання у своє життя. Але такий поворот підійде не всім, так що якщо немає впевненості у своїх силах, то варто почекати з подібними замінами. Тим більше, це дуже виграшна зона комфорту, тому що за рахунок неї ви забезпечуєте себе та свою сім’ю.

Вийдіть зі своєї зони комфорту, спробувавши себе у новому виді діяльності. Спробуйте себе у спорті, мистецтві чи інтелектуальній діяльності — це дозволить вам зустріти людей зі схожими інтересами та допоможе у розвитку творчих здібностей та вирішенні проблем.

Про блог

Політика конфіденційності