5 кращих криптовалют, в які варто інвестувати

Сьогодні через глобальні зміни у фінансовій індустрії, через падіння ціни на крипту, прогнози вигідних вкладень в цифрові гроші щоб заробити змінилися. Тому крипто інвестору потрібно знати, в які віртуальні монети можна вкладати гроші, а на які навіть не потрібно звертати увагу. Щоб вам, як активному інвестору не помилитися в яку крипту найкраще інвестувати, то читайте статтю далі, де познайомитесь з кращими видами крипто валюти відповідно до думок експертів.

Як виглядає ТОП-5 криптовалют для інвестицій в період падіння Біткоїна

Тисячі видів різної крипти, починаючи від Bitcoina, Ефіріума до Dogecoin з Tether функціонують у крипто валютному світі. Щоб розібратися і вирішити питання, куди краще зробити інвестиції для заробітку, експерти склали список з ТОП-5 цифрових валют. При цьому враховувалися такі показники, як обсяги ринкової капіталізації і загальна вартість криптовалюти в обігу.

З досвіду професійних інвесторів стало відомо, що навіть невелика сума грошей вкладена в перспективну крипту може принести хороший прибуток. Тут головне опинитися в потрібному місці і вчасно прийти на ринок, а також бути готовим до втрати якоїсь частини своїх грошей.

Список кращих криптовалют, в які можна інвестувати гроші для отримання доходу

5 кращих криптовалют, в які варто інвестувати

1.Біткоїн (БТС) – перевірений часом первісток віртуальних грошей

Bitcoin – дуже популярна і прибуткова цифрова валюта, яка завжди на першому місці в рейтингу криптовалют. Вона являє собою децентралізовану грошову одиницю, яка відрізняється швидкістю фінансових транзакцій, пропонуючи інвестору велику капіталізацію.

Крім того, за BTC можна купувати товар і продавати його в багатьох магазинах по всьому світу, тому що він забезпечує швидкий і безпечний спосіб оплати.

Недавне падіння Битка – це просто тимчасова ситуація. Після того, як після пандемії і воєнної кризи в Україні стрімко почала зростати інфляція, і ринок криптовалют зазнав масового розпродажу крипти. У цей час впали в ціні всі ризиковані активи, які процвітали останнім часом

2. Ефіріум ETH) – друга крипта в рейтингу віртуальних валют

На другому місці Ethereum, криптовалюта за технологією смарт-контрактів . ETH використовує технологію Блокчейн, яка підтримує цей тип контракту, тому дозволяє виконувати автоматичні програми і алгоритми в мережі. Важливо знати, що у Ethereum був великий період зростання вартості, це дуже ліквідний актив з великою волатильністю.

Однак він, як і вся валюта крипто ринку – подешевшав. Ціни на криптовалюту стали знижуватися після пандемії, заворушень в Казахстані і воєнної кризи в Україні. Ця цифрова валюта втрачає позиції, оскільки все більше країн намагаються добувати Ethereum або намагаються регулювати його кількість.

Проте, падіння Ефіріума стає прекрасною можливістю для покупки відповідно до принципу «продавай дорого і купуй дешево». У деяких інвесторів така можливість виникла саме в цей момент.

3. XRP (Ripple) – як довгострокова інвестиція

Завдяки своїй здатності виступати як в якості криптовалюти, так і в якості платіжної мережі, Ripple заробила репутацію в ніші «криптовалюта для банків».

Ripple – це платіжна система, Обмін валюти і загальна мережа грошових переказів, яку можуть використовувати банки і фінансові установи.

Оскільки Ripple побудований на Блокчейне і працює через нього, він вважається першою мережею грошових переказів, орієнтованої на індустрію фінансових послуг, яка працює децентралізовано.

Багато хто думає, що Ripple і Bitcoin дуже схожі один на одного, але це не відповідає дійсності. Основна відмінність в тому, що Біткойн, будучи першим гравцем на ринку криптовалют, може використовуватися для здійснення покупок. Ripple, в свою чергу, є платіжною екосистемою в прямому сенсі цього слова, і використовує власну валюту XRP.

Чи можна майнити Ripple? Ні, його не можна майнити. Згідно з правилами протоколу, Ripple почав працювати з фіксованою кількістю XRP без можливості збільшення.

Тому добувати нові монети неможливо. Загальна кількість створених XRP становить 100 мільярдів, і потік цієї криптовалюти контролюється Ripple.

Звичайно, як і у випадку з будь-яким фінансовим інструментом, Ripple також схильний до коливань ринкових цін, які іноді можуть бути досить високими. Однак це створює ринкові можливості для трейдерів.

Враховуючи загальне визнання Ripple в якості фінансової мережі великими фінансовими компаніями і банками, малоймовірно, що в найближчому майбутньому відбудуться якісь серйозні і довгострокові відхилення від норми.

4. Binance Coin – криптовалюта, яка створена онлайн-біржею Binance

Якщо ви думаєте про торгівлю криптовалютою, як про спосіб заробітку, то найкраще використовувати авторитетну біржу Binance, вона має дуже хороші відгуки від користувачів і, як відомо, пропонує велику кількість криптовалюти. Більше 150 монет обмінюються і доступні для всіх інвесторів в будь-який час. Зрозуміло, в список включені всі найбільш популярні криптовалюти, такі як:

· Bitcoin (BTC);

· Ethereum (ETH);

· Tether (USDT);

· Dash (DASH);

· Litecoin (LTC);

· Dogecoin (DOGE)

Крім того біржа має свою валюту Binance Coin. Її токен BNB дуже популярний серед користувачів платформи, оскільки дозволяє знизити комісію при трансакції. Ця криптовалюта, здатна виконувати 1,4 мільйона транзакцій в секунду.

Торгові комісії Binance залежать від VIP-рівня або обсягу торгів, згідно з даними, опублікованими на сайті Binance, перевага цієї криптовалюти в тому, що вона дає своїм користувачам знижку 25% на транзакції, здійснені на платформі.

5. Лайткоїн (LTC) – технічно дуже схожий на Біткоїн, оскільки він заснований на його вихідному коді

Litecoin відомий своєю швидкістю транзакцій і був створений 7 жовтня 2011 року Чарльзом Лі. Ціна зросла в десять разів за останній рік, і є багато інтернет-магазинів, які приймають Litecoin в якості платіжного засобу.

Litecoin — одна з перших і найпопулярніших криптовалют, що котируються на більш ніж 110 біржах цифрових валют. З найвідоміших бірж Binance має найбільші обсяги торгів.

LTC також доступний і на інших популярних біржах, таких як:

· Coinbase (GDAX);

· Bittrex;

· Bitfinex;

· BitBay;

· Exmo;

· Coinroom;

· BitMarket.

На даний момент найвищої ціни Litecoin досяг, як і більшість альткоїнів, в кінці 2017 року, а точніше 18 грудня, за ціною в 375 доларів при ринковій капіталізації понад 20 мільярдів доларів.

В даний час Litecoin знаходиться в найбільшому і тривалому в низхідному тренді в своїй історії, що триває з другої половини грудня 2017 року. Ціна LTC в даний час коливається в районі 60 доларів.

Біткоїн і Лайткоїн відрізняються за багатьма факторами. Хоча вихідний код схожий (LTC був заснований на коді BTC), мають багато принципових відмінностей.

Перш за все, Litecoїn має більш низький середній час транзакцій між блоками, який становить близько 2,5 хвилини, в той час як в BTC час транзакцій між блоками становить близько 10 хвилин. Це призводить до того, що час підтвердження транзакції в блоці LTC скорочується в чотири рази.

Обидві криптовалюти є дефляційними, а це означає, що їх максимальна пропозиція була строго визначена в вихідному коді — в разі Біткоїнів це 21 мільйон BTC, а в разі Litecoin — в чотири рази більше, що становить 84 мільйони LTC. Біткоїн зазвичай називають «цифровим золотом», в той час як шанувальники Litecoin називають «цифровим сріблом».

Висновки

Не зважаючи на падіння курсу криптовалюти всіх видів експерти радять інвестувати в рейтингову цифрову валюту. Бо, з часом курс Біткоїна зросте, а разом з ним зросте ціна на іншу крипту. Тож сьогодні саме час робити інвестиції в цифрові гроші.

Як вибрати смарт-годинник: на що звертати увагу при покупці

Як створити пасивний дохід без вкладень

Бізнес-ідея для малого бізнесу: послуги для тварин

error: Вміст захищений!!