Як заробити 1000 гривен в день

В Інтернеті можна заробляти додаткові 1000 гривень щодня. Ось дві простенькі дивовижні бізнес-ідеї, які допоможуть вам заробити реальні гроші. Немає нічого кращого, ніж працювати онлайн не виходячи з дому. Звичайно, тут тез необхідно напружено працювати як і на постійній роботі в офісі але це вже робота на власних умовах.

Більшість людей дотичних до мережі Інтернет мріють найти гарну бізнес-ідею і почати успішний бізнес. Але з чого конкретно почати, щоб і свою справу мати і гроші на старті не вкладати?

Насправді, як стверджують експерти є багато прибуткових ідей, які знаходяться прямо у вас під носом, а ви їх не бачите.

Як заробити 1000 гривен в день

В статті приведено 2 простих ідеї, що дозволяють заробити в Інтернеті більше 1000 гривень щодня.

Акції Аліекспресс: як заробити на перепродажу товарів

AliExpress – це універсальний магазин взуття, кухонного приладдя, туалетного паперу і багато чого іншого. Але багато покупців не беруть до уваги сторінку на сайті «акції зараз». Там багато нових продавців, які намагаються створити собі позитивні відгуки і репутацію. Пропонується тисячі товарів зі знижкою до 60% щодня.

Тому можна скористатися ідеєю перепродажу дешевих товарів. Тобто, купуєте товар за низькою ціною під час акції і продаєте його зі своєю націнкою в іншому магазині. Ось як виглядає покрокова інструкція заробітку:

 • на сайті порталу перейдіть до розділу «сьогоднішні акції» на Аліекспресс;
 • натисніть на опцію «вигідні ціни» там зібрано багато товарів по акції і топ-ціни до 80%;
 • знайдіть подібний товар на eBay чи на OLX і перевірте ціну продажу;
 • скопіюйте та вставте фотографії товару та опис з AliExpress, щоб створити дублікат лістингу на eBay чи на OLX.
 • Замовте кілька товарів зі знижкою Аліекспресс і продайте покупцеві eBay і OLX за вищою ціною.
 • щоб заощадити на доставці, можете відправити товар з Аліекспресс напряму покупцеві, навіть не бачачи його.

Цей варіант досить простий, і в залежності від вартості товарів, що перепродуються можна заробляти по 1000 гривень в день.

Використовуйте функцію «CREATIVE COMMONS» на Youtube

Користуючись цією функцією не потрібно створювати оригінальний контент, щоб заробляти гроші на YouTube. Ви можете перепаковувати чужі відео які  сподобалися і публікувати як свої власні.

Відео-компіляція – це законне джерело доходу. Якщо у вас будуть цікаві відео, то ви зможете отримати мільйони переглядів, і заробляти 1000 гривень в день, і навіть більше. Ось як виглядає технологічний процес створення відео методом компіляції:

 • шукайте цікаві відеоролики за ключовими словами або вибирайте цікаву нішу, наприклад, «грайливі кошенята».
 • натискаєте опцію «фільтри», потім вибираєте опцію «Creative Commons» в розділі «Функції».
 • Виберіть веселе, цікаве відео в результатах пошуку.
 • переконайтесь, що в полі опису відео вказано «повторне використання Creative Commons дозволено».
 • витягніть відео з YouTube.
 • використовуючи програму для редагування відео, замініть оригінальну музику на безкоштовний аудіофайл.
 • залийте своє відео на YouTube, зробіть опис.

Просто берете відео після компіляції, і завантажуєте його як своє власне і розкручуєте в мережі. Таким чином збираєте безліч кліпів, вирізаних з чужих відео і створюєте своє супер-відео.

Найголовніше, додайте докладний опис до свого відеоролика. Тоді ваше відео буде рекомендовано більшій кількості людей, а значить отримає більше переглядів.

Ви навіть можете додати партнерські посилання для збільшення доходу. Якщо у вас є мільйони переглядів, велика ймовірність, що значна частина людей прочитає ваш опис, а деякі по посиланнях перейдуть на сайти рекламодавців, за це отримаєте гроші.

Creative Commons —  CC) – це публічна ліцензія на авторські права, яка дозволяє оригінальному творцю надавати іншим людям право ділитися і використовувати свою роботу за певних умов. Це дозволяє безкоштовно поширювати створені за допомогою чужих кліпів, своє захищене авторським правом відео.

Висновки 

Щоб заробити в Інтернеті не треба мати багато розуму і грошей, головне – це знайти гарну ідею і прикласти до неї розум та руки.

Як заробити гроші в домашніх умовах

5 кращих криптовалют, в які варто інвестувати

Як вибрати смарт-годинник: на що звертати увагу при покупці

error: Вміст захищений!!